Anasayfa
25 Kasım 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Zonguldak'ta batan gemideki bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı

Zonguldak Ereğli'de 19 Kasım Pazar günü yaşanan fırtına nedeniyle batan "Kafkametler" adlı Türk bayraklı kuru yük gemisinden bir mürettebatın daha cansız bedenine ulaşıldı. Kaybolan 9 denizciyi bulma çalışmaları devam ederken, geminin kaptanının son yardım çağrısına ait görüntüler de ortaya çıktı.

Batan gemideki bir kişinin daha cesedine ulaşılmasıyla birlikte, kayıp denizcilerin bulunması için yoğun çaba sarf edilmektedir. Kaptanın fırtına sırasında telsizle yaptığı son yardım çağrısına ait görüntülerde, "Benim işim bitti. Şu anda mendireğe yaslamış durumdayım. Kurtarma talep ediyorum. Askeri tarafına yasladım" ifadeleri duyulmaktadır.

Zonguldak'ta yaşanan fırtına sonucu batan "Kafkametler" gemisinin mürettebatını arama çalışmaları, acı kayıplara rağmen devam etmektedir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oğuzhan Koç ve Ala Tokel Aşk İddiası H A N I M L A R DİKKAT!!!!..... Dekolteli bir kıyafetle sınıfa giren öğretmene velilerin tepkisi sert oldu. Bir Ölü Kabre Konulup Üzerine Toprak Atılmağa Başlandığı Vakit, Kabir Ona Şöyle Seslenir: