Anasayfa
10 Ocak 2020 ( 5445 izlenme )
Reklamlar

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Çay

Fazla kilolarından muzdarip olanlar, kendinde değişiklik isteyenler için en hızlı ve doğal yöntemler ile zayıflama yöntemlerini araştırdık. Size sunacağımız tarif ile 1 hafta da 4 kilo vermeniz mümkün.

Bitkisel kürler ile fazla kilolarınızdan kurtulmanız ve daha sonra alacağınız kilolara karşı önlem almanız mümkündür. Hiçbir kimyasal içermeden, katkı maddesi olmadan tamamen yapacağınız bu bitkisel kürler hem sağlığını açısından hem de fazla kilolarınızdan kurtulmanız açısından sizlere büyük destek sağlayacaktır.

Malzemeler;
* 2 orta boy elma

* 1 orta boy limon

* 1 kabuk halinde tarçın

* 1 tatlı kasığı tane karabiber
* 1 tatlı kaşığı karanfil tane olacak
Yapılışı;
Öncelikle elma ve limonu 4’e bölelim, kabuklarını soymadan ve çekirdeklerini çıkarmadan diğer malzemelerle birlikte 3 litre suyun içine atıp kaynamaya bırakalım. Elmalar pörsümeye basladığı vakit altını kapatın ve süzün, sıcak ve soğuk içebilirsiniz günde 3 kere 1 bardak yemeklerden 10 dk önce içilmesi gerekli.

Bu çayı 1 hafta içtikten sonra farkı görebileceksiniz. Hem ödem atacak hem inceleceksiniz.

Ayrıca metabolizmanız hızlanacak. Karanfil sindirimi kolaylaştırıp bağırsakları çalıştırıyor. Her birinin ayrı ayrı faydası var. Mutlaka deneyin. Afiyet Olsun.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gıda teröristlerini bir bir ifşa etti. Çinde v'irüsü durduran doktor Türkleri Uyardı.Bunları yemeyin dediği yiyecekler b'akın ne çıktı Diyabete karşı tüm umutları yitirmişken, her şey böyle değişti - DİYABETİ NASIL YENDİM? Devlet Hazinesi