Yaşam
02 Eylül 2022 ( 15 izlenme )
Reklamlar

700'den fazla erkekle ilişkiye girdiğini söyleyen kadının itirafı ağızları açık bıraktı

700'den fazla erkekle ilişkiye girdiğini söyleyen kadının itirafı ağızları açık bıraktı

700'den fazla erkekle ilişki yaşadığını söyleyen realite yıldızı Belinda Rygier, hem cinsel ilişki bağımlısı olduğunu hem de haftada 6 kez kulüplerde cinsel ilişki yaşadığını kabul ederek ağızları açık bıraktı

8 yıllık realite yıldızı, cinselliğin sosyal bir tabu olarak kabul edilmemesi gerektiğini söyleyerek yaptığı itirafla ortalığı karıştırdı.8 yıldır iyileşme sürecinde olduğunu açıklayan Rygier, özel hayatıyla ilgili herkesle konuştu.

"BENİM İÇİN BİR BAĞIMLILIK"
You're A Grub Mate radyo programına konuk olan Rygier, kişisel yaşamının bilinmeyen bir yönü hakkında açık ve net bir şekilde konuştu. Cinselliğin kendisi için nasıl bir bağımlılık haline geldiğini tartışan Rygier, yeni insanlarla tanışmak için haftada 5 veya 6 kez kulüplere gittiğini itiraf etti. Sonunda, ilişki yaşadığı kişilerin tam sayısını hatırlayamadığı noktaya geldiğinde, bunun bir sorun olduğunu kabul etmeyi başardı. Rygier, şu ana kadar 700'den fazla kişiyle cinsel ilişki yaşadığından emin olduğunu söyledi.


"HALA YÜKSEK BİR DÜRTÜYE SAHİBİM"
Bağımlılığı hakkında konuşan Rygier, "Onu iyileştirene kadar sorunum olduğunu bilmiyordum. Sorun ilişkilerimdeydi ve toksik erkekleri cezbetmeye devam ettim. İyileştiğimde, geçmişimde cinsel ilişki bağımlılığıma neden olan iyileşmemiş bir travma olduğunu düşündüm. Hayatımı yöneten bir bağımlılık olduğunu anladım. Hâlâ yüksek cinsel dürtüye sahibim ama artık bağım olan biriyle bunu yaşamak istiyorum" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! Bursa'da 47 kişilik otobüs şarampole yuvarlandı: 3 ölü, 37 yaralı İzmir Güzelyalı çevresine silahlı saldırı gündemi derinden sarstı. Dolandırıcı çete liderinin masalsı hayatı! Garip Gureba'dan çaldıklarını işte böyle yediler. Son dönemdeki zamlar yüzünden hükümetin hedefi haline gelen Zincir marketler mühürlenmeye başladı