Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 0 izlenme )
Reklamlar

ABD'li Rapçi Kanye West ve eşi, ilginç kıyafetleriyle Türk dönercide kuyruğa girdi

Dünya çapında ünlü rapçi Kanye West ve eşi Bianca Censori, Berlin'de tatil yaparken bir Türk dönerci dükkanının önünde kuyruğa girdi. Bu durum, West'in son zamanlarda uygunsuz davranışları ve kıyafet tercihleri ile sık sık gündeme gelmesinden farklı bir anekdot olarak dikkat çekti.

Almanya'nın başkenti Berlin'deki bir Türk dönerciye gelen çift, uzun kuyruğa katıldı ve sırayı beklemeye başladı. Görgü tanıklarına göre, Kanye West sıra beklememek için öncelik istemiş, ancak mekan sahipleri bu talebi reddetmişler. Sonuç olarak, çift yaklaşık 45 dakika boyunca sıraya katlanmış ve yemeklerini alarak bir bankta oturarak yemişler.

Bu olay, ünlülerin günlük yaşamda normal insanlar gibi davranmaları ve sıraya girmeleriyle ilgili bir örnek olarak görülebilir. Kanye West ve eşi Bianca Censori'nin bu rahat tavırları, basında konuşulan ve eleştirilen davranışlarından biraz farklı bir görüntü sunmuş olabilir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Borsada Düşüş Yaşandı Faydaları saymakla Bitmiyor.... Annelere emeklilik indirimi! Erken emeklilik, uzaktan çalışma ve çocuk sayısına göre esnek çalışma formülü... "Ukrayna 4 ülke arasında bölüşülmüştür" diyen Medvedev'in paylaştığı harita gündem yarattı.