Anasayfa
18 Eylül 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Acun Ilıcalı bir ismi daha açıkladı! Doğukan Manço da Survivor All Star 2024 kadrosunda

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor ve son olarak Doğukan Manço'nun yarışmaya katılacağını duyurdu. Doğukan Manço, daha önce 2013 sezonunda Survivor ÜnlülerGönüllüler yarışmasına katılmış ve bu yarışmayı Hilmicem İntepe'ye kaptırarak ikinci sırada tamamlamıştı. 2015 yılında ise Survivor All Star'da yer almış ancak finali göremeden yarışmadan ayrılmıştı.

Survivor All Star 2024 kadrosu için daha önce Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Poyraz Yiğit, Merve Aydın ve geçen sezonun şampiyonu Nefise Karatay gibi birçok tanınmış isim açıklanmıştı.

Survivor, televizyon ekranlarında uzun yıllardır büyük bir ilgiyle izlenen bir program haline gelmiş ve All Star sürümü de izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Doğukan Manço'nun yeniden Survivor parkurunda ter dökeceği bu yarışmayı heyecanla bekliyoruz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşini sokak ortasında tekme tokat dövdü! Kamera önünde korkutan anlar Kongre üyesinden Alex de Souza'nın heykelinin kaldırılması talebi 2 bin 200 metre su altında gerçekleşen operasyonun ilk görüntüleri paylaşıldı! TÜBİTAK 2023 yılında uzay teknolojilerinde söz sahibi olacaklarını vurguladı.