Anasayfa
20 Nisan 2019 ( 5279 izlenme )
Reklamlar

-Ak Saçları Koyulaştırır vede-

Ak Saçları Koyulaştırır vede Şifalı bitkiler listesinde yer alan Almaç Otu’nun ana vatanı Hindistan olarak bilinir. İyisi siyah renkte olan Almaç Otu’nun günlük içilecek miktarı en dikkat edilmesi gereken noktadır.

Almaç Otu’nun faydaları Kaynatılarak elde edilen su göze pansuman yapılırsa göz aklarını tedavi eder. (7-8 gram almacı iki saat kadar suda kaynatın sonrasında süzerek gözünüze pansuman yapın)

1-Basuru geçirir. 2-Mideyi kuvvetlendirir, mide bulantısını geçirir 3-Sinirleri yatıştırır.
4-Kalbi güçlendirir, kuvvet verir 5-Hafızayı ve zihni kuvvetlendirir. 6-Saç kıllarını koyulaştırır. Biberiye suyu ile karıştırılıp saça friksiyon yapılırsa saçı siyahlaştırır.
7-İştah açar. 8-Erkeklik kuvvetini arttırır. C-i-n-sel güce olumlu katkısı vardır.
9-Dinçlik ve zindelik verir 10-Harareti keser. 11-Balgamı söktürür. (Balgama iyi gelmesi için ayva suyu ile birlikte içilmesi gerekmektedir) 12-Basura çok faydası vardır.13-Et ve kemik zedelenmelerinde kullanılır.

D-ikkat edilecek nokta 10-15 gramdan fazla içilmemelidir. Tavsiye edilen bu miktar aşılırsa kabızlık yapabilir. Dalağa zarar verebilir. Bunun için balla birlikte alınması önerilir.

15 gün kısıtlandı10785 izlenme Kemal Sunal'ın oynadığı 'Üç Kağıtçı' filminde ki bu hata 40 yıl sonra ortaya çıktı120 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ZAM GELİYOR BAKAN KOCA İTİRAF ETTİ YÜREK DAĞLAYAN MANZARA! EVE GİREN KOMŞULAR FELAKETE TANIK OLDU.. SGK, SSK, bağkur, emekli, memur, işçi milyonlarca kişiyi kapsıyor ve DEĞİŞİYOR