Anasayfa
17 Mart 2023 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Almeda Abazi'nin Psiklojisi Bozuldu

Tolgahan Sayışman, ramazanın ilk haftasında afet bölgesine giderek fahri başkanı olduğu Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği'nden depremzedelere yardım malzemesi ulaştıracak. Sayışman, depremlerin eşi Almeda Abazi Sayışman'ın psikolojisini bozduğunu anlattı.

Olgahan Sayışman, önceki gün Bebek'te görüntülendi.

Tolgahan Sayışman, bayramda başka işlerle meşgul olduğunu ve Ramazan'ın ilk haftasında afet bölgesine sefer yapacağını bildirdi.

Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı Tolgan Sayışman, “Ramazan ayının ilk haftasında inşallah bölgede olacağım. Şu anda arkadaşlarımız orada talep üzerine çalışıyorlar. İkisini de teslim edip birlikte iftar yapacağız” dedi.

"Depreme karşı önlem alabilir misiniz?" 

Tolgahan Sayışman, bu soru üzerine şunları söyledi; "Ailemi ve kendimi kurtarsam bile aklım sevdiğim insanlarla, sizinle olacak. Umarım bir daha böyle kötü günler yaşamayız. Almeda depremden beri depresyonda. Her zaman yanında olmamı istiyor. Kolay değil, umarım bu günleri çabuk atlatırız."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yapı Kredi’den 7,3 milyar TL’lik net kâr Gerçek Yoksulluk Nedir Rize'de helikopter içine yerleştirilen VR gözlükle şehir gezilebiliyor. Ocak ayında hava meydanları yolcu trafiği %8.3 arttı