Anasayfa
06 Haziran 2022 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Asgari Ücret Artacak mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Heyecanlandıracak Açıklamalarda Bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, iş dünyasına mesajlarını ileterek, "Başta asgari ücretliler olmak üzere her kesimden vatandaşın gelirlerini artırarak açığı kapatacak programlar hazırlıyoruz" dedi.

 AK Parti Genel Başkanı ve Önderi Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan son dönemde gündeme gelen yeni bir asgari ücret zammının uygulanıp uygulanmayacağını değerlendirdi.

 “FARK YARATAN PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ”
 Vatandaşların alım gücünün düşmesi ve asgari ücrete zam yapılmasının duyurulmasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başta işçiler olmak üzere her kesimden vatandaşın gelirini artırarak açığı kapatacak programlar hazırlıyoruz.  Yatırımı, istihdamı, üretimi, ihracatı falan artırarak yılsonuna kadar güçlü olacağız." ifadelerini kullandı.
 "YENİ MÜJDELERİMİZLE MİLLETİMİZİN KARŞISINDA OLACAĞIZ"
 Cumhurbaşkanı Erdoğan, hafta içinde katıldığı AK Parti grup toplantısında, "Başta devlet bankaları olmak üzere gençlerimize, kadınlarımıza ve esnafımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.  İnşallah önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu çerçevede yeni güzel haberlerle milletimizin bir adım önüne geçeceğiz." ve emekliler.

 AK PARTİ SÖZCÜSÜ: KONU GÜNDEMİMİZDE
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik geçtiğimiz günlerde MKYK sonrası yaptığı açıklamada, "Düşük gelirli vatandaşlarımızı ekonomik olarak korumak için asgari ücret gündemimizde" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tuan Tunalı Angela Caccamo ile Dünya Evine Girdi 300 YAŞINDAKİ KADIN DÜNYAYI İKİYE BÖLDÜ ! İşte Bu Yüzdenmiş! Bayraktar, Elon Musk'ın TEKNOFEST'e gelmesini ve bu etkinliği deneyimlemesini istediklerini belirtti