Anasayfa
24 Şubat 2021 ( 519 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli'nin Gerçek Hastalığı Ortaya Çıktı!

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Rahatsızlığının Adı Konuldu:

Son zamanlarda Devlet Bahçeli sık sık hastalık ve rahatsızlıklarla gündeme geldi, genelde soğuk algınlığı şeklinde yapılan açıklamalar da halkı pek tatmin etmedi…Bahçeli’nin Hastalığını Duayen Gazeteci Dillendirdi
Devlet Bahçeli en son MHP genel merkezini ziyarete gittiğinde basın mensuplarına fotoğraf verdi. Fotoğrafta oldukça durgun görünüyordu…

Gazeteci Sabahattin Önkibar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gerçek hastalığı ile ilgili, kendi Youtube kanalında dikkat çeken bir iddiada bulundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hastalığının topluma açıkladığı gibi üst solunum enfeksiyonu olmadığını ileri süren Sabahattin Önkibar, “Bahçeli’nin hastalığının tam adı Kardiyomiyopati” dedi.

Kardiyomiyopati, kalp kaslarıyla ilgili bir çeşit kalp hastalığıdır. Kardiyomiyopati olanlarda kalp, vücuda kan pompalamakta zorlanırlar.

Devlet Bahçeli’ye ait olduğunu iddia ettiği tahlil sonuçlarına ilişkin de bilgiler de veren Sabahattin Önkibar, “Üç profesör Devlet Bahçeli’nin rahatsızlığıyla ilgileniyor. Özel olarak Bakanlık tarafından görevlendirildiler. Bunlardan bir tanesi İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın akrabası. Bu isim Bahçeli’nin çok sevdiği bir isim. Bahçeli özellikle bu ismi istedi. Vallahi bu bilgileri ben ondan almadım” dedi.

Bahçeli’nin hastalığını sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP ve İYİ Parti üst yönetiminin bildiğini öne süren Sabahattin Önkibar, Bahçeli’nin, Erdoğan’ın talimatı ile Şehir Hastanesi’ne yönlendirildiğini de ileri sürdü.

Kadınlar 4 Gün içinde 10 Yaş Gençleştiren ev yapımı Krem için Çıldırıyor10226 izlenme