Anasayfa
08 Şubat 2023 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Bakan Soylu: Tarihimizin en büyük felaketlerinden biriyle karşı karşıyayız

Bakan Soylu: Tarihimizin en büyük felaketlerinden biriyle karşı karşıyayız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye tarihinin en büyük felaketlerinden biriyle karşı karşıya olduklarını belirterek, "Birkaç münferit olay tespit edildi onun dışında Türkiye'de benzeri yok" dedi. depremleri talan ettiler.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Kriz Birimi'nde depremle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu, bugüne kadar Türkiye'nin dört bir yanından 18 bin jandarma ve 10 bine yakın polisin sevk edildiğini ve 10 bin jandarma personelinin daha sevk edilmesi için talimat verildiğini belirterek, deprem sonrası yağma iddialarına ilişkin de şunları söyledi:
"Birkaç münferit olay tespit edildi, yoksa Türkiye'de böyle bir şey yok." dedi.

Bakan Soylu'nun açıklamaları şöyle:
“Büyük afetler ve depremler yaşadık. Hem hava şartları hem de her koşulda, bir baştan bir başa 400500 kilometrelik toplam alan frekansı bakımından belki de tarihimizin en büyük felaketlerinden ve depremlerinden biriyle karşı karşıyayız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsrail basınından birçok ülkenin uykularını kaçıracak iddia: Türkiye'de binlerce sığınmacı Avrupa'ya geçmeye hazırlanıyor ABD'den İspanya'ya gitmek üzere kalkış yapan bir Delta Havayolları uçağı, kalkıştan 2 saat sonra bir yolcunun ishal olması nedeniyle geri döndü Evinde düşüp kemikleri kırılan Zeynep Bastık konserlerini iptal etmek zorunda kaldı. Doğduğun Aya Göre Nasıl Bir K'adınsın ?