Anasayfa
11 Mart 2023 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Bazı Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bazı Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda boşalan Başmüfettişliklerine müfettişler Engin Çetin ve Hüseyin Taş atandı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürü Mehmet Latif Gültekin, 4. Bölge Müdürü Davut Öztürk ve 5. Bölge Müdürü Alper Akçakaya görevden alındı. Ayrıca 1. Bölge Müdürlüğü, 12. Bölge Müdürlüğü Hüseyin Arabacı, 3. Bölge Müdürlüğü, 11. Bölge Müdürlüğü Zerrin Demirörs, 4. Bölge Müdürlüğü, 1. Bölge Müdürlüğü Ayşe Gemici, 8. Bölge Müdürlüğü, 3. Bölge Müdürlüğü Serkan Tepe, Barış Özgün 11. Bölge Müdürleri, 8. Bölge Müdürü Barış Özgün, 10. Bölge Müdürü Ahmet Sağlam, 2. Bölge Müdürü Musa Deveci, 5. Bölge Müdürü Mahmut Güneş ve 10. Bölge Müdürü Bülent Şirin atandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konsere giden rap şarkıcıları Canbay ve Wolker'ı taşıyan minibüs devrildi İSKİ su tasarruf listesi yayınladı Merkez Bankası'nın yeni başkanı Fatih Karahan oldu Eski Fed yetkililerinden Powell'a eleştiri yağmuru