Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 85 izlenme )
Reklamlar

Bir adam güzel bir kızla evlendi. Onu çok seviyordu.Birgün

Bir adam güzel bir kızla evlendi. Onu çok seviyordu.Birgün bir deri hastalığı oluştu kızda.Yavaş yavaş güzelliğini kaybetmeye başladı eşi.Birgün kocası bir iş için ayrıldı.
Dönüş yolunda kaza geçirdi ve görme gücünü kaybetti.Ancak aile hayatı her zamanki gibi devam etti.Ama günler geçtikçe güzelliğini yavaş yavaş kaybetti. Onu sevmeye devam etti ve oda onu çok seviyordu.Yıllar sonra bir gün kadın öldü.

Ölümü adama büyük üzüntü getirdi.Tüm ritüellerini tamamladı ve şehri terk etmek istedi.Yola çıkacağı an arkadan bir adam yaklaştı ve dedi ki.Nasıl yalnız yürüyeceksin, nereye gideceksin bu kör halinle Bugünlerde karın sana yardım ederdi diye sordu.Adam cevap verdi.Ben kör değilimki.Öyle davrandım çünkü eşim bir hastalık yüzünden cildinin durumunu görebildiğimi sezseydi, hastalığından dahada çok incinirdi.Ben onu sadece güzelliği için sevmedim aynı zamanda şefkatli ve sevgi dolu doğasına aşık oldum.Bende kör taklidi yaptım.Sadece onu mutlu etmek istedim.

Birini gerçekten sevdiğinizde onu mutlu etmek için sonuna kadar yanlarında yürürsünüz ve bazen kör taklidi yapmak ve mutlu olmak için başkalarının küçük sorunlarını görmezden gelmek bize daha iyi gelir.Güzellik zamanla solacak ama kalp ve ruh hep aynı olacak.

İnsanı dışarda değil içindekiler için sevin.Nice cam bebekler var dışarıdan baktığınız zaman göz kamaştırıcı ama içine bakıldığı vakit bomboş.Bu yüzden ambalajdan ziyade içine bakmayı deneyiniz

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doğum günü partisine pelerinle gelen şarkıcı Doja Cat, arabaya binerken elbisesinin düğmeleri açıldı Misafir odası, Misafir Takımı… 35 yıl önce ABD'den Turgut Özal'a gönderilen gizli mektup açıldı! İçerikte 5 özel istek bulunmaktadır. Erdoğan'ın yeni başörtüsü önerisi: Kılıçdaroğlu eğer samimiysen anayasal düzeyde çözelim