Anasayfa
03 Ağustos 2022 ( 11 izlenme )
Reklamlar

"Bir yıldır psikolojik şiddet görüyorum" diyerek geri adım atan Kutsi'nin eşi: Eşimden bahsetmedim.

"Bir yıldır psikolojik şiddet görüyorum" diyerek geri adım atan Kutsi'nin eşi: Eşimden bahsetmedim.

Kutsi'nin dün sosyal medya hesabından "Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla psikolojik şiddet görüyorum" diyen eşi Sibel Ülker geri adım atmış oldu. "Benim yazımda sevgili eşim Kutsi'nin adı bile geçmedi. Onunla boşamadığımız gibi böyle bir durum söz konusu değil.”

Ünlü şarkıcı Kutsi, 7 yıldır birlikte olduğu oyuncu Feyza Çıpa'dan ayrıldıktan sonra dizi setinde tanıştığı Sibel Ülker ile evlendi. Kutsi'nin evliliklerini gizli yaşayan eşi Sibel Ülker, sosyal medya hesabıyla gündeme bomba gibi düştü. Ülker'in "Bir yıldır psikolojik şiddet görüyorum" şeklinde ifadelerinin ardından gözler Kutsi'ye çevrildi. Genç kadın yanlış anlaşıldığını belirterek yeni bir paylaşım yaptı.

"ÇOCUKLARIMDA PSİKOLOJİK ŞİDDET GÖRÜYORUM"
Instagram hesabından paylaşımda bulunan Ülker, "Bir yılı aşkın süredir çocuklarımda gördüğüm tüm psikolojik şiddet ve manipülasyonları tek tek anlatacağım. Ülker'in paylaşımı, şarkıcının kızlarıyla vakit geçirmek için eski eşinin yanına gidip orada fotoğraf çektirdiği için paylaştığı söyleniyor. Gözler Kutsi'deyken paylaşımın ardından Ülker'den bir paylaşım daha geldi.

"SEVGİLİ EŞİMLE HİÇBİR ALAKASI YOK"
Ülker, paylaşımında bahsettiği kişinin Kutsi olmadığını belirterek, "Dünkü yazı tamamen yanlış anlaşıldı. Benim yazımda sevgili eşim Kutsi'nin adı bile geçmedi. Ondan boşanmadığımız gibi böyle birşey yok Her şey baskı ile ilgili. Yüzümde bir maskeyle beni taş oyuncu yapan, arkamdan etrafımı saran bir performans sergiliyorlar. Gizli Instagram sayfamda yaptığım bu paylaşımın gündem olarak yorumlanması ve kanıtlanmasından dolayı üzgünüm." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan ve Berat Albayrak Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı çiftinin muhteşem düğünü Çırağan Sarayı'nda yapıldı Tımarhane.. Temizlikte Küçük Sırlar - Vaktin-iz Size Kalsın, 12 Pratik Temizlik Tüyosu.