Anasayfa
21 Mart 2023 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Bruce Wills'in Eşlerinden Doğum Günü Kutlamaları

'frontotemporal bunama' ile mücadele eden Bruce Willis, 68. doğum günü partisinde hastalığı nedeniyle konuşma güçlüğü çekerken görüntülendi. Öte yandan Demi Moore, eski eşinin doğum gününü sosyal medya üzerinden kutlarken "Seni seviyorum" dedi.

ABD'li aktör Bruce Willis'e 2022 yılında beynin bazı bölgelerindeki işlev bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, dili anlama, okuma ve yazma gibi becerileri etkileyen afazi (konuşma kaybı) teşhisi kondu.

Hastalığı nedeniyle oyunculuktan emekli olan ve bir süredir inzivada yaşayan Bruce Willis'in geçtiğimiz günlerde yeni bir gelişme oldu ve hastalığı "frontotemporal demans" olarak güncellendi. 68 yaşına giren ünlü oyuncu, doğum gününü ailesiyle birlikte kutladı.

Demi Moore'un sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "Happy Birthday" şarkısına eşlik etmesi için Bruce Willis rol aldı.

Bruce Willis'in paylaştığı videoda bir süre elleriyle kement fırlattığı görüldü.
Videoda Bruce Willis, doğum günü pastasının üzerindeki mumları söndürmek için çok çaba sarf etti.

“Dilekleriniz için Çok Teşekkürler”

Bruce Willis'e hastalığı boyunca destek olan ve eski eşinin yanında olan Demi Moore, 'Doğum Günün Kutlu Olsun BW! Bugün sizi tebrik etmekten çok mutluyuz. Seni ve ailemizi seviyorum. Sevgi ve sıcak dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Bu güzel dilekleri hepimiz hissediyoruz" notu paylaşıldı.

Eşinden Çağrı

Öte yandan normal zamanlarda dışarı çıkarken rahat yürüyemeyen Bruce Willis, hastalığından bu yana hem hayranlarının hem de basının ilgisini daha çok çekmeye başladı. Tam bu sırada Bruce Willis'in eşi Emma Heming aradı. Willis ile olan evliliğinden iki kızı olan 44 yaşındaki Heming, sokakta yürürken bağırmaması veya konuşmaması için karısına adeta yalvardı.

Emma Heming, yakın zamanda meydana gelen bir olay nedeniyle bu aramayı yaptı. Geçtiğimiz haftalarda bir gün Bruce Willis, Santa Monica'da arkadaşlarıyla kahve içmek için buluştu. Normalde halka bu şekilde müdahale etmeyen Willis, kısmen bu nedenle ama daha çok hastalığı nedeniyle bölgede çalışan fotoğrafçıların dikkatinden kaçmadı. 

Paparazziler, ünlü oyuncuyu arayıp kendileriyle konuşturarak onun dikkatini çekmeye çalıştı. Bruce Willis'in eşi Emma Heming daha sonra inisiyatif aldı ve sosyal medyada bir video yayınladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çavuşoğlunun Finlandiya ve İsveç’i Hedef Alan Açıklamaları Dikkat Çekti! Dizideki sahne gerçek oldu! Sıfır Bir dizisinin oyuncusu sokak ortasında adam vurdu Kız yurdunda tüyler diken diken oldu! Terastan düşüp tırabzana takılan genç kız feci şekilde can verdi. Olay Çözülünce Dr.Osman Büşra'ya bakin ne dedi. Gerçekten zor bir durum.