Anasayfa
21 Mart 2023 ( 3 izlenme )
Reklamlar

Burcu Kara. "Psikolojim Bozuldu"

Burcu Kara, depremde tüm ailesini kaybeden ve 6 gün sonra enkazdan çıkarılan Aliye bebeğe hemşire olmak isteyince gündeme geldi. Kara, verdiği röportajda ıslak anaokulları için bir yapı oluşturulması gerektiğini söyledi. Kara, bu yapıda yönetici olabileceğini açıkladı. Burcu Kara, yeni psikolojik gerilim filmi Uçuş 811'i çekmenin psikolojisini bozduğunu da söyledi.

Burcu Kara, depremde tüm ailesini kaybeden ve 6 gün sonra enkazdan çıkarılan Aliye bebeğe hemşire olmak isteyince gündeme geldi.

Kariyerinin "Gümüş Yılı" içinde olan Burcu Kara, mesleği hakkında da çok etkileyici açıklamalarda bulundu. Evli ve çocuklu kadınlara üretici tarafından sıcak bakılmadığını ifade eden Kara, "Evli ve çocuğu olmayanlar daha çok rağbet görüyor. Bundan eminim" dedi.

Burcu Kara, yeni psikolojik gerilim filmi Uçuş 811'i çekmenin kendisi üzerindeki psikolojik etkisinden de bahsetti. Kara, konu hakkında şunları söyledi: Sosyal hayattan tamamen koptum. Elbette bu, rolüm için çok iyi çalıştı ama ruhum kırılmıştı. Oynadığım kadının normal bir süreçten geçmemesi beni çok etkiledi. Bir sabah set bittiğinde ağlama krizlerine girdim.

Nasıl hissediyorsun?
İyi olmaya çalışıyoruz. İyiyim demek adetten tabii... Çok kötü bir dönemden geçiyoruz. Deprem olduğunda yeni doğum yapmıştım. Dolayısıyla bu duyguları çok daha büyük yaşadım. Bakmadan edemiyorsun. "Bakmayacağım" diyorum ama dayanamıyorum. "İzlemeyeceğim" diyorum ama dayanamıyorum. 

Ondan kaçamadım. Bakmamak, seyretmemek vicdan azabı çekti sanki içimde... Bu insanların gördüklerini, duyduklarını, çektiklerini belki de ömrümüzün sonuna kadar unutmayacağız. Kendimize geliyoruz ama oradaki bağlarımız muhtemelen hiç kopmayacak.

O kadar büyük bir felaket ki 11 şehir yok oldu.

Milyonlarca insan etkilendi. iller kayboldu. Benim de Hatay ile özel bir bağım var. Hem program çekimi için hem de tiyatro turum için birçok kez orada bulundum. Eşim orada bir TV programı çekti. Bir hafta boyunca oradaydık. Hatay'dan da çok arkadaşım var. Açıkçası ben çok daha fazla etkilendim. 

Dedemin dedesi Malatyalıymış. Tiyatro turu ile oradaydım. Adıyaman'a, Kahramanmaraş'a hiç gitmedim ama tabii ki ne fark eder? Her yer için çok üzülürsünüz ama orada yaşayıp büyümüş insanlar kim bilir nasıl yas tutar. Madem bu kadar perişan olduk… Allahım; Sabır hepimize güç versin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Âyete’l Kürsi Mucizesi Çağrı Çıtanak'ın Annesi Depremde Hayatını Kaybetti Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Biden ile Görüşecek Reel efektif döviz kuru mayısta gerilemeye başladı