Anasayfa
28 Haziran 2022 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Çılgın performansıyla göz doldurdu! Dünya devi Enes Ünal'a talip oldu

Çılgın performansıyla göz doldurdu! Dünya devi Enes Ünal'a talip oldu

Getafe'de geçtiğimiz sezonlarda forma giyen Enes Ünal, büyük destekçileri ve taraftarların oyları sayesinde Juventus'un radarında. İtalyan ekibi Getafe'den milli futbolcu hakkında bilgi aldı ve 25 milyon euro olarak tahmin edilebilecek bir tahmin aldı.
Geçen sezon Getafe'de 37 maçta forma giyen Enes Ünal, 37 maçta 16 gol ve 1 asistle oynadı. Milli oyuncumuz Juventus'un performansıyla performans sergiledi.

ENES ÜNAL'IN DURUMUNU SORDULAR
COPE'nin Fanatik haberine göre Juventus, Getafe'de başarılı bir sezonda Enes Ünal ile antrenman yaptı. İtalyan devi Getafe'den Packtechnik, milli futbolcunun durumu hakkında bilgi aldı.

ENES ÜNAL'I YEDEK GOLCÜ OYUNCU OLARAK DÜŞÜNÜYORLAR
Getafe, transfer ücreti 40 milyon avro olan forvet için 25 milyon avroluk teklifler bekliyor. Ancak Juventus, ortağına yedek forvet olarak katılacak Enes Ünal için bu tutarı ödemek istemiyor.

GETAFE'DE YILIN FUTBOLCUSU OLDU
Getafe'ye 2020'de katılan Enes Ünal, sezon ve sezonda 37 maçta, 16 gol ve 1 asistle oynadı ve Getafe taraftarları tarafından Yılın Oyuncusu seçilmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zorunlu trafik sigortasında teminatlar iki katına çıkarıldı 4 yaşındaki çocuk anaokulunda ilk gününde öğretmeni tarafından dövüldü, ailesi soluğu okulda aldı! Bedevi ve Hır-sız Hz Haticenin iki kefene sarılma nedeni.Cennetten hediye edilen ikinci kefen hadisesi.