Anasayfa
11 Şubat 2024 ( 8 izlenme )
Reklamlar

CZN Burak'ın vücudu kesikler içinde! Son hali herkesi korkuttu

Dünyaca ünlü şef CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, son paylaştığı videoyla sevenlerini endişelendirdi. Instagram'da 54,6 milyon takipçisi bulunan fenomen şef, vücudundaki yara izleri ve kızaran gözleriyle dikkat çekti, hayranlarını merak içinde bıraktı.

Özdemir, paylaşımında takipçileriyle duygusal bir paylaşımda bulunarak, vücudundaki yara izlerini gösterdi. Daha önce babasıyla yaşadığı sıkıntılar nedeniyle davalık olan şef, "Ya Rab, beni şu köşede kırdılar. Kalbim bin parça bırakıldım. Sırtım bıçak izi dolu. Vefasızlıklar, hainlikler... Her gün bir köşede canım yanıyor ya Rab. Sen alsan beni huzuruna. Tam insan dergah ilahiye secde etse var ya..." şeklinde duygusal ifadeler kullandı.

CZN Burak'ın paylaştığı bu video, hayranlarında büyük bir endişe yaratırken, "Sana ne oldu?", "Bu yaralar ne?" ve "Bu videoyu izledikten sonra mümkün değil" gibi yorumlar yapıldı. Sevenleri, ünlü şefin sağlık ve zihinsel durumuyla ilgili endişelerini dile getirdi. Özdemir'in bu paylaşımı, takipçileri arasında büyük bir merak konusu haline geldi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TPAO, Manisa'da bir bahçedeki kuyudan akan petrole benzer siyah sıvıdan numune aldı Nedenini kimse açıklayamadı! Ahırdan çıkan onlarca koyun halka oluşturup 12 gün boyunca döndü. Yunanistan ile Ege gerilimine FETÖ elebaşı Gülen de dahil oldu! Sözleri kimseyi şaşırtmayacak cinsten Meral Akşener. "“İYİ Parti bu ülkenin sigortasıdır"