Anasayfa
25 Nisan 2024 ( 48 izlenme )
Reklamlar

Devlet dairesinde boş kağıt skandalı! Vatandaşın yüzünü görmek istemeyen memurların aldığı önleme bakın

İnegöl Nüfus Müdürlüğü'nde ortaya çıkan bir uygulama sosyal medyada geniş yankı buldu. Müdürlükteki iki gişede, memurlar ile vatandaşlar arasındaki camlara boş kağıtların yapıştırıldığı görüntüler paylaşıldı. Bu durum, memurların vatandaşların yüzlerini görmemek için böyle bir önlem aldığı şeklinde yorumlandı.

Sosyal medya kullanıcıları, bu duruma tepki göstererek, "Vatandaşın yüzünü görmemek için ne demek istiyorlar?", "Memur sayısı azaltılmalı mı?", "Bu müdür görevden alınmalı ve daha uygun bir göreve atanmalı", "Hizmet için oradalar ve bunun için para alıyorlar, bunun farkına varmalılar" gibi yorumlar yaptılar.

Görüntülerin yayılmasıyla birlikte kamuoyunda büyük bir tartışma başladı ve bu durumun açıklığa kavuşturulması talep edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hiçbir doktor bu olayı çözemedi: Kadının kafasında boynuz çıkıyor. Türkiye'de hortum ve benzeri fırtınaların sıklığı son dönemde neden arttı? İspark Ücretlerine 5 Ay Aradan Sonra İkinci Kez Yüzde 25 Oranında Zam Yapıldı Sokakta Gördüğü Evsiz Adamı Evine Aldı, Bakın Adam Bir Süre Sonra Ne Yaptı.