Anasayfa
06 Şubat 2023 ( 12 izlenme )
Reklamlar

Diyarbakır Valiliği açıkladı: Okullar bir gün tatil edildi

Diyarbakır Valiliği açıkladı: Okullar bir gün tatil edildi

Diyarbakır Valisi Su, il genelinde okulların bir günlük tatile gireceğini duyurdu.

Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Su, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla okulların bir günlüğüne tatil edildiğini duyurdu.

Vali Su, “Sevgili öğrenciler ve değerli veliler, Diyarbakır'da kar yağışı nedeniyle 6 Şubat Pazartesi günü il genelinde eğitime (örgün ve yaygın eğitim) bir gün ara verildi. Hamile ve engelli kamu çalışanlarımız da idari izinlidir." dedi.


Bitlis il merkezinde ve 4 ilçede okullara 1 gün kar tatili
Öte yandan Bitlis'te olumsuz hava koşulları nedeniyle kent merkezi, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan ilçelerindeki okullar bir gün tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz yaptığı yazılı açıklamada, kentte yoğun kar yağışının devam ettiğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konya'da Türk tarihine ışık tutacak keşif! 'Türk' isimli yazıt bulundu Binbir şifası var, yiyen hastalık görmüyor! İsmailağa Tarikatıyla ilgili yaşanan olaya sessiz kalmayan Av. Selin Nakıpoğlu: Ben avukatım ama bağırmak üzereyim, ne zaman biz bu hale geldik? Adana merkezli 6 ilde eş zamanlı operasyon! Bayğaralar suç örgütü çökertildi