Anasayfa
03 Şubat 2021 ( 15139 izlenme )
Reklamlar

Esra Erol'da Mevla, Nilüfer, Salih olayında son durum! Mevla Salih’i affetti mi?

Esra Erol'un programına çıkan anne Hayriye Uysal, 19 yaşındaki kızı Nilüfer'i aradığını açıklayarak, Nilüfer'in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya isimli kişiyle yaşadığını belirtip yardım istedi. Sevgilisi ve nikahlı eşiyle birlikte yaşayan Salih Kaya Esra Erol’un programına konuk oldu. Programa katılan Salih Kaya ise anlatılanları doğrulayarak Nilüfer'in sevgilisi olduğu ve eşiyle birlikte aynı evde yaşadıklarını itiraf etmişti. Türkiye'yi ekrana kilitleyen olayda bugün yeni gelişmeler yaşandı.
Türkiye'yi şaşkına çeviren olay Esra Erol da bugün de devam etti. Hayriye Uysal isimli kadın Esra Erol'un programına çıkıp 19 yaşındaki kızı Nilüfer'i aradığını söylemesi ile başladı.


Kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya isimli kişiyle yaşadığını belirten anne yardım istedi. Anne; kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuk babası Salih Kaya ile birlikte kaçtığını ve şahsın nikahlı eşiyle aynı evde yaşadığını söyledi. Esra Erol, hem Nilüfer’i hem kaçtığı Salih Kaya’yı hem de eşi Mevla Kaya’yı bulup yayına çıkardı. Hem eşi Mevla Kaya hem de sevgilisi Nilüfer Uysal ile birlikte yaşamaya devam etmek isteyen Salih Kaya'nın konuşmaları tepki çekmişti.