Anasayfa
17 Nisan 2019 ( 2111 izlenme )
Reklamlar

Evde Bulu-nan Basit Malz-emeler Sayesinde Yaşlılık L-ekelerinden Kurtulun-

Hepimizin yaşlılığa bağlı oluşan lekeleri ya da kırışıkları vardır. Bazılarımız daha fazla ve diğerleri daha az. Vücudun her yerinde oluşurlar ve kollar, bacaklar, omuzlar, eller ve yüzler üzerinde en belirgin oldukları açıkça görülür. Tabii ki karaciğer lekeleri h-akkında. Ya da y-aşlandıkça yaşlılık lekeleri yaşlandıkça büyürler.

Yaşlılık lekeleri t-ehlikeli olabilir mi? K-orkunç gerçek şu ki – evet, maalesef. Konu Melanin doğal olarak vücutta ve güneş ışığına doğal tepkimizdir. Daha fazla güneş ışığına maruz kalan UV ışınlarına m-aruz kaldıkça, ciltte daha hızlı Melanin oluşur ve koyu lekeler normal bronzlukta olduğu gibi görünür. Bu yıl yüksek bir UV indeksi ile çok fazla güneş ışığına sahibiz. Bu, cilde z-ararlı olan radyasyonun ekstra yüksek olduğu anlamına gelir. Özellikle güneşte güneş koruyucuları ya da kıyafetleri olmayanlar için. Öyleyse ö-l-d-ürdüğünü biliyorsun. Vücudun üzerindeki tüm yaş lekeleri veya karanlık işaretler kesinlikle t-ehlikeli değildir. 

D-ikkat edilmesi gereken u-yarı işaretleri şunlardır: Bir nokta diğerlerinden daha koyu – Eşit olmayan bir kenarı vardır – Zaman içinde büyür veya değişir – A-cı hissediyor ya da kırmızımsı ise.

Bundan emin olmanın en iyi yolu, düzenli bir kontrol tutmak ve kendinize nereden gelmediğinizi kontrol etmek istediğiniz kişilere s-ormaktır. Bir leke yukarıdaki işaretlerden birini gösteriyorsa, bir d-oktora danışın. Burada kendi ile karşılaştırmak için bir liste:

 İyi yaş noktalarından nasıl kurtulur Karıştırabileceğiniz basit bir meyve sıkacağı çözümü, ihtiyacınız olan her şeydir – ve muhtemelen şu anda evde bulunan iki malzemeye sahip olacaksınız: Bir sarı soğan doğrayın ve bir karıştırıcıya koyun. 

Bir deciliter elma sirkesi dökün ve karışım pürüzsüz hale gelinceye kadar karıştırın. Karışımı ile bir pamuk topu iç. S-onuçlar görene kadar karanlık alanlar üzerinde 2-4 hafta boyunca her gün sürün Hemen yok olmasalar bile, cildiniz için nazik olan güvenli ve tamamen doğal bir yöntemdir. Ve sabırlı olun – işe yarıyor! Lekesiz bir yaz için arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla paylaşın. Belki bugün birinin h-ayatını k-urtarıyorsun!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Annemin Karaciğerini 40 Günde Enginarla Yeniledik İçişleri Bakanlığı'ndan flaş açıklama YAŞAMAZ DENİLEN YEDİZLER TAM 22 YAŞINA GİRDİ BU BELİRTİLERE DİKKAT EDELİM