Anasayfa
09 Kasım 2019 ( 22343 izlenme )
Reklamlar

Evsiz adamı masasına davet etti... Gerçeği kağıt parçasından öğrendi! Yemek ısmarladığı adam teşekkür etmek için bir not bıraktı ve.. Kız şok oldu..

Yemek ısmarladığı adam teşekkür etmek için bir not bıraktı ve.. Şok oldu.. Ayrıntılar haberimiz detayındadır..Çünkü.Üniversite öğrencisi olan Casey Fischer, evsiz bir adamla yaşadıklarını Facebook’ta anlattı.’Bir sabah kahve almak ve kahvaltı etmek için bir fastfood restoranına gittim.

Tam dükkana girerken şarkı söyleyen ve bozuk para toplayan bir adam gördüm. Yanından geçtim kahve alıp bir masaya oturdum. Daha sonra evsiz adamın elinde bir şeylerle restorana doğru geldiğini gördüm. Adam elinde ne kadar bozuk para varsa hepsini çıkarmış sayıyordu. Belli ki restorandan bir şeyler alacaktı ve parasını denkleştirmeye çalışıyordu. Ancak belli ki parasını denkleştirememişti. Adamın yanına gittim konuşmak istedim ancak pek konuşma taraftarı değildi. Hatta kendisini süper sinir bozucu olarak tanımlıyordu.

Neyse ki adının Chris olduğunu öğrendim. Hemen gidip tatlı çörek ve kahve alıp masama davet ettim. Adam bunun karşısında şok oldu ve sonra kabul etti.’ Masaya oturduktan sonra tüm hayat hikayesini anlattı. Evsiz babasını hiç tanımadığını, sokakta başlamaya başlamasının nedeninin uyu turucu kullanmak olduğunu ve yaptığı bu hatadan dolayı kendisinden nefret ettiğini itiraf etti. Evsiz adam daha sonra sokaklarda yaşamanın ne kadar zor olduğundan, özellikle soğuk havalarda olmemek için sabaha kadar uymadığından bahsetti. Tüm anlattıkları genç kızı çok üzdü. Chris, annesinin gurur duyduğu bir evlat olmak istemişti ancak annesi birkaç yıl önce kansere yenik düşmüştü.

Aradan bir saat geçtikten sonra Casey derse geç kaldığını fark etti. Tam masadan kalkacağı sırada evsiz adam Casey’e son bir şey vereceğini söyledi. Casey tam ayağa kalkmışken Chris bir kağıda yazdıklarını ona verdi. Çirkin el yazısı için özür dileyip ısmarladıkları için teşekkür etti. Casey kağıdı okuduğunda gözleri doldu. “Bugün kendimi oldürecektim. Sayende vazgeçtim. Teşekkür ederim sana güzel insan.”Casey yaptığıyla bir insanın hayata tutunmasını sağlamış.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Soylu, sabah erken saatlerde kameralar karşısına geçti: Osmaniye'deki operasyonda 130 uyuşturucu satıcısını yakaladık. Müjde Ar ve Derya Tuna, Zekeriyaköy'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı Bella Hadid Lyme Hastalığı Yüzünden Acı Çekiyor Anne Sözü Dinlemek*