Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 27106 izlenme )
Reklamlar

FATMA GİRİKİN VELİAHTI

Fatma Girik son verdiği söyleşilerden birinde veliahtını ilan etmişti. Usta oyuncu "Tuba Büyüküstün'ü çok beğeniyorum" demişti.
Gelen son dakika haberine göre; usta oyuncu Fatma Girik'in hayatını kaybetti. Fatma Girik'in hayatı, filmleri ve açıklamaları yeniden gündeme geldi. Fatma Girik verdiği son röportajlardan birinde veliahtını da açıklamıştı.
Kendisinin veliahtı olarak Tuba Büyüküstün'ü gördüğünü söyleyen ünlü oyuncu, "Müthiş bir kız. Onu kendime de çok benzetiyorum. Dilerim bahtı hep açık olur. Ben bütün gençleri çok seviyorum. Güzel işler yapsınlar istiyorum. Biz yoklukta neler yaptık neler" şeklinde konuşmuştu.


GENÇ OYUNCULARA TAVSİYE
Usta oyuncu Fatma Girik açıklamasında genç oyunculara tavsiye vermiş ve şunları söylemişti: "Onlar büyük tekniklerin olduğu devirde yaşıyorlar. Bunun kıymetini bilsinler ve yollarından dönmesinler. Her biri yıldız olabilir ama 'Ben oldum' havasına girmesinler. Yıldızlar da kayıyor, durmuyor yerinde. Bir sinema filmi ya da dizi ile parlarsın, bir bakmışsın sokakta yürüsen tanıyan yok. O nedenle sinema yolunda mücadele etsinler. Çok çalışsınlar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cem Yılmaz dan gazetecilere 'Esnaf ziyareti' yazın.. Enflasyon farkına göre; Ocak 2023'te en düşük emekli maaşı ve memur maaşı ne kadar olacak? Anketlerdeki doğruluk araştırmacı olarak bilinen Bekir Ağırdır'n dikkat çeken bir yorum geldi: 6'lı masa HDP ile barışırsa oyları 55-60'a kadar çıkarabilir. Bursa'da 9 zincir mağaza şubesine mühürleme işlemi yapıldı.