Anasayfa
01 Nisan 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Gamze Çelik'in tecavüz görüntülerini çektiği söylenmişti! Barış Kılıç'ın davasında takipsizlik kararı verildi

Oyuncu Barış Kılıç, kendisi hakkında sosyal medyada dolaşan ve Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik'in tecavüz görüntülerini çektiği iddialarına karşı hukuki adımlar attı. "Hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım" diyerek şikayetçi oldu. Ancak yapılan soruşturma sonucunda, şüpheliler açısından suçun yasal unsurları oluşmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi.

Oyuncunun avukatı, şikayet dilekçesinde Barış Kılıç'ın sinema ve dizi oyuncusu olduğunu ve son dönemde bir dizi nedeniyle gündemde olduğunu belirtti. Diziyle ilgili olarak geçmişte yaşanan bir davaya dair sosyal medyada yanlış paylaşımların yapılmaya başlandığını ifade etti. Bu yanlış paylaşımların arasında, Gamze Özçelik'in Gökhan Demirkol tarafından tecavüze uğradığı sırada görüntüleri çeken kişinin Barış Kılıç olduğu yönünde iftiraların bulunduğu belirtildi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yaptığı soruşturma sonucunda, sosyal medya kullanıcılarının medyada yer alan haberleri referans alarak yaptıkları yorumların suçun yasal unsurlarını oluşturmadığı ve bu nedenle kovuşturmaya yer olmadığına karar verildiği bildirildi. Bu karar, sosyal medyada yapılan yorumlarda suç unsurlarının bulunmadığını ortaya koydu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Kurum: 2023 yılı için market poşet fiyatını 25 kuruş olarak belirledik, zam yapmayacağız Zorunlu trafik sigortasında Sigorta Aracıları Teklif Platformu uygulaması başlıyor İsrailli Oyuncu Mossad Ajanı Çıktı D’EVAMI ÇOK İLGİNÇ=