Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 7344 izlenme )
Reklamlar

GELİN ŞOK OLDU

Yeni Evlenen Mutlu Çift Yeni evlenen mutlu çift odalarına çekilirler.Damat bey yeni karısına : “Senden bana söz vermeni istiyorum. 

Başucumda duran bu komidinin ilk çekmecesini hiç açmayacaksın ve bana da hiç bir zaman bunu sormayacaksın.” Karısı söz vermiş ve aradan 10 yıl geçmiş.Kadın meraktan çıldırıyormuş.Artık dayanamamış ve sözünü unutup çekmeceyi açmış 

Çekmecede 3 yumurta ve 750 $ görmüş.Kocasına merakını yenemediğini anlatmış ve ne olduğunu sormuş. Adam “Madem gördün bende sana anlatayım o zaman.Evlendiğimiz gün kendi kendime karar verdim.Seni her aldattığımda çekmeceye bir yumurta koydum.” Kadın kocasının 3 kaçamağını affetmiş. Ve tekrar sormuş “Peki o 750 $ ne için ? ”Adam : ” Yumurtalar çekmeceye sığmayınca onları satıp dolar aldım.”

 —– Yeni Evlenen Mutlu Çift Yeni evlenen mutlu çift odalarına çekilirler.Damat bey yeni karısına : “Senden bana söz vermeni istiyorum. Başucumda duran bu komidinin ilk çekmecesini hiç açmayacaksın ve bana da hiç bir zaman bunu sormayacaksın.

” Karısı söz vermiş ve aradan 10 yıl geçmiş.Kadın meraktan çıldırıyormuş.Artık dayanamamış ve sözünü unutup çekmeceyi açmış. Çekmecede 3 yumurta ve 750 $ görmüş.Kocasına merakını yenemediğini anlatmış ve ne olduğunu sormuş. Adam 

“Madem gördün bende sana anlatayım o zaman.Evlendiğimiz gün kendi kendime karar verdim.Seni her aldattığımda çekmeceye bir yumurta koydum.” Kadın kocasının 3 kaçamağını affetmiş. Ve tekrar sormuş “Peki o 750 $ ne için ? ”Adam : ” Yumurtalar çekmeceye sığmayınca onları satıp dolar aldım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

EVLİ OLAN HERKES OKUSUN! HER ŞEY DOYANA KADAR!!!.... NAMAZ KILMAYAN GENCİN İBRETLİK SONU Koç Holding net kârını %218 artırdı (İMAMIN VEFATI)