Anasayfa
10 Nisan 2020 ( 268 izlenme )
Reklamlar

Günde 16 Saat çalışan Prof. Aşının Bulunacağı Yakın Tarihi açıkladı Bakın bulunmasına kaç gün var.

Kuşkusuz koronavirüs haberleri tüm gündemi etkilerden gözlerimizde Prof. Dr. Ercüment Ovalı’dan gelecek haberlerde. Tüm dünyada çalışmalar sürerken Türkiye’de de pek çok çalışma sürerken Ovalı’dan açıklama geldi.


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal

İnsan bu çaresiz kalınca her şeye inanır olur. Denize düşen yılana sarılır misali. Hayatımızı bloke eden corona virüsle ilgili yapılan her ümit verici açıklama hepimizi heyecanlandırıyor. Sosyal medya hesabından açıklama yaptı sayın Ovalı.


Son ümit vaat eden açıklama Prof. Dr. Ercüment Ovalı tarafından geldi. Kendisini bir haftadır ekibiyle karantinaya alan Ovalı nöbet süresi dolunca Twitter hesabından açıklama yaptı. Ovalı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, sakal, gözlük ve açık hava“7 gün 16 saat laboratuvarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. İlk ekip @YurtseverBulut, Gözde, Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak. 23 Nisan için sözleştik.” diyerek sözlerini noktaladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

80 yaşında k'oronayı yenen teyze 2 yiyeceği tavsiye edip bol bol yiyin dedi ! B'akın neymiş o yiyecekler.. *B-ulgar devlet televizyonu kanserin ilacı bulundu diye yayın yaptı,- AB ülkeleri ayağa kalktı. İşte o tarif* Maskeyle gelen tehlike! YENİ REÇETE