Anasayfa
03 Mayıs 2022 ( 16 izlenme )
Reklamlar

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in nikah töreninin detayları

Bir süredir beraber olan ve yaz aylarında düğün yapacakları konuşulan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti 30 Nisan Cumartesi akşamı Çırağan Sarayı'nda nikah masasına oturdu. Basına kapalı oluşturulan nikah töreninde çağrılanların da görüntü alması yasaklandı.

SADECE 20 KİŞİYİ ÇAĞIRDILAR

Gözlerden uzak bir şekilde evlenen çiftin nikah törenlerine ait detaylar meydana çıktı. 2. Sayfa programının yaptığı habere göre, çiftin nikah törenleri 20 kişilik basına kapalı olarak yapıldı. Şişli Belediye Başkanı Muharrem Keskin'in kıydığı nikahta konuklardan fotoğraf ve video çekmesi yasaklandı. Ramazan'ın son günlerinde oluşturulan törende ikili, nikahtan sonra 20 çağrılan kişi ile beraber iftar yemeği yedi.

KARDEŞLER NİKAHTAN PAYLAŞIMLAR YAPTI

Hadise ve Mehmet Dinçerler ikilisinin nikah törenlerine ait tek bir kare bile basına yansımazken konuklardan paylaşımlar gelmeye başladı. Dinçerler'in kardeşi Tuğba Dinçerler, sosyal medya hesabından önce Çırağan Sarayı'nın önünde verilen pozu sonra da gelin çiçeğiyle verilen pozu paylaştı.

Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz ile nikah törenindeki kombinini paylaştı. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Derya Açıkgöz, Çırağan Sarayı'nda çekindiği fotoğrafları paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kocası Soğuk Davranan Kadına 5 Tavsiye. Hüzün Üçgeni Altın Palmiye Ödülü Sahibi Oldu Aslıhan Turan Tom Cruise ile çekindiği fotoğrafta filtreyi abarttı sonrası alay konusu oldu! Türkiye'nin En Yaşanabilir Şehirleri Açıklandı! İstanbul yine zirvede işte diğer 50 şehir