Anasayfa
31 Temmuz 2022 ( 4 izlenme )
Reklamlar

İmamoğlu ve Erdoğan Tokalaştı!

Cenaze törenine damga vuran buluşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İBB Başkanı İmamoğlu el sıkışarak tokalaştı.

Göksel Gümüşdağ Başakşehir Kulübü Başkanı olarak görevine devam ederken annesi Fethiye Gümüşdağ'ın vefatı üzerine Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene katılanlar arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da vardı. Erdoğan, bölgeye gelirken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile de el sıkıştı.

Dün Başakşehir Kulübü'nden yapılan açıklamada, Başkan Göksel Gümüşdağ'ın annesi Fethiye Gümüşdağ'ın vefat ettiği belirtildi. Fethiye Gümüşdağ'ın cenazesi bugün Fatih Camii'nde toprağa verildi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere siyaset ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.

ERDOĞAN İMAMOĞLU İLE TOKALAŞTI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cenazeye geldiğinde naif İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Fatih Terim ile el sıkıştı.


"BEKLENMEYEN BİR ANDA KAYBETTİK"
Erdoğan cenazede yaptığı konuşmada, "Her nefis ölümü tadacaktır. Allah'tan geldik Allah'a gideceğiz. Fethiye ablamızı beklenmedik bir anda kaybettik, Ani bir veda oldu. Belki de akrabaları böyle bir şey beklemiyordu.


"BİR ŞEY UNUTTUM" DİYEREK, MİKROFONU TEKRAR ALDI
Erdoğan konuşmasının sonunda "Bir şey unuttum" diyerek mikrofonu tekrar eline aldı ve şu açıklamalarda bulundu: "Fethiye ablamızdan bol bol börek yedik. Çok güzel hamur işleri yapardı, yapınca bu Tayyip kardeşine de gönderirdi. Bizlere de hakkını helal etsin” dedi.