Anasayfa
06 Nisan 2020 ( 4067 izlenme )
Reklamlar

-Karışımı yaparak B12 değe-rinizi iki katına çıkarın-

Bu karışımı iki ay tüketin bir daha sorununuz kalmayacak. B12 vitamini, vücudumuz için çok değerli bir vitamindir. Bu vitamin vücudumuzda bağırsak bakterileri tarafından sentezlenir ve suda kolaylıkla çözülebilir. Bu vitamin vücudumuz için adeta bir mucizenin kaynağı olarak ta nitelendirilebilinir.

Bu vitamini bitkisel besinleri tüketerek elde etmemiz mümkün değil. Sadece hayvansal gıdaların içerisinde bulunmaktadır. Bir çoğunuz henüz farkında bile değiliz ama B12 vitamininiz eksik olabilir. Bu vitamin sinir sistemini güçlendirdiğinden bu vitaminin eksikliğinde aşırı sinirlilik ve stres gözlemlenmektedir.
Bu yazımızda bahsedeceğimiz bu karışım ile doğal yollardan B12 eksikliğinize derman bulabilirsiniz. Bu karışım iki ay gibi kısa bir sürede B12 eksikliğini tamamlıyor. Bu sayede kimyasal ve sentetik ilaçları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Kullanılacak malzemeler: Orta boy kırmızı lahana , Bir kaşık kaya tuzu , Yarım çay bardağı elma sirkesi

Karışımın hazırlanışı: Hazırlamış olduğumuz kırmızı lahanayı küçük dilimler şeklinde doğrayın, daha sonra lahananın üzerine bir kaşık kaya tuzunu döküyoruz ve karıştırıyoruz. Bu karışımı bir süre bekletiyoruz. Bu karışımı bir cam kavanoza alıyoruz, bu karışım bir süre sonra üzerinde su toplamaya başlayacaktır.
Daha sonra kavanozun üzerine yarım çay bardağı elma sirkesini ekliyoruz. Ama bu sirke kesinlikle doğal sirke olmalıdır. Hazır sirke kesinlikle kullanılmamalıdır. Hazırlamış olduğumuz bu karışımı buzdolabında 5 gün bekletiyoruz. bu sürenin ardından bu karışımı her gün iki üç kaşık olarak tüketmelisiniz. Salatalarınıza da ekleyerek tüketebilirsiniz. Düzenli olarak tükettiğinizde 2. ayın sonunda B12 değerlerinizin yükseldiğini göreceksiniz.

Sizde sevdiklerinizle payIaşmayı unutmayınız. Not: Bu karışımı kullanmadan mutlaka doktorunuza danışınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YASAKLANDI *İnşirah Suresi Faziletleri* ölüm sayısı en çok artış gösteren gün oldu malesef 30 mart! Ünlü İsim Koronavirüse Yakanlandığını AĞLAYARAK Açıkladı!