Anasayfa
29 Aralık 2018 ( 7990 izlenme )
Reklamlar

Kenzül Arş Duası Her Derde Deva

Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V)Den Rivayet Edilmistir. Söyle Buyuruyor……

-Cebrail bana dediki:“Ey Muhammed,kim ömründe bir kere bu duayi okursa,Allah´ü Teala onu,kiyamet gününde yüzü ayin ondördü gibi parlak hasreder. Hatta bütün insanlar onu,bir peygamber veya melek sanirlar.

Ben ve sen onun kabrinin üzerinde dururuz. Ona hesapsiz ve azapsiz,üzerine binip Cennete girmesi icin Cennetten bir Burak getirilir. Sirat köprüsünden simsek gibi gecer.

Onun günahi denizlerden suyundan,yagmurlarin damlasindan,agaclarin yapraklarindan,kumlarin adedinden,taslardan daha fazla olsa bile,kendisine kabul olunmus(nafile)hac ve bin umre sevabi yazar.

Korkan kimse olursa,Allah onu onu korktugundan emin kilar. Susayan kimse okursa,Allah onun susuzlugunu giderir.Ac olan okursa,giyindirir,hasta okursa sifa verir,hastanin üzerine okunursa,hastaligindan kurtulur,dünya veyahut ahiret ihtiyaclarindan okursa Allah istedigini verir. Bir düsmandan veya sultandan korktugu icin okursa,Allah onlarin serrinden korur ve Allah´in mahlukatindan gelecek olan tüm zarar ve eziyetleri kendisine ulasmaktan meneder.

Borclu olan okursa,Allah onu,borcunu ödemeye muvaffak kilar,hicbir kimseye muhtac olmaz. Eger onu hasta olan yazan üzerinde tasirsa iyilesir. Kadin tasirsa kocasi ona ikram eder.

Kim ki okudugu gibi onu yazip üzerinde tasirsa ve kim ki basinin altina koyup uyursa Allah´ü Teala o kimsenin malindan calinan ve evinden kacani geri iade eder.Akan suya okursa su durur,yahut yanan atese okursa dag paramparca olur, Kimki iki rekat namaz kilip her rekatinda Fatiha ve bir de Ihlas okuyup selam verdikten sonra bu duayi okursa dünya ve ahirete ait ne isterse tüm istediklerine nail olur. Bu duanin fazileti sayilmayacak kadar coktur; Dua budur. (Nevadir´i kaylubi´den alindi)

Kenzul Arş Duası
BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM, La Ilahe Illellahül Melikül Hakkul Mübin., La Ilahe Illellahül Hakemül Adlül Metin., Rabbüna Ve Rabbü Abainel Evvelin., La Ilahe Illa Ente Sübhaneke Inni Küntü Minez Zalimin.
La Ilahe Illellahü Vehdehu La Serike Leh,Lehül Mülkü Ve Lehül Hamdü Yuhyi Ve Yümitü Ve Hüve Hayyül La Yemutü Ebeden Biyedihil Hayru Veileyhil Masiru Ve Hüve Ala Küllü Sey´In Kadir.La Ilahe Illellahü Sükran Li Ni´Metih.
La Ilahe Illellahü Ikaran Bi Rububiyyetih., Ve Sübhanellahi Tenzihen Li Azametih.., Es´Elükellahümme Bi Hakkismikel Mektubi Ala Cenahi Cibrile Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikel Mektubi Ala Cenatubi Ala Cenahi Cibrile Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikel Mektubi Ala Cenahi Mikaile Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikel Mektubi Ala Cebheti Israfile Aleyke Ya Rab: Ve Bihakkismikel Mektubi Ala Keffi Azraile Aleyke Ya Rab., Ve Bi Hakkismikellezi Semmeyte Bihi Münkeran Ve Nekiran Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismike Ve Esrari Ibadike Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikellezi Temme Bihil Islamü Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikellezi Telekkahü Ademü Lemma Hebeta Minel Cenneti Fe Nadake Fe Lebbeyte Düaehü Aleyke Ya Rab., Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Sitü Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Kavveyte Bihi Hameletel Arsi Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikelmektubi Fittevrati Vel Incili Vezzeburi Vel Fürkani Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikeila Münteha Rahmetike Ala Ibadike Aleyke Ya Rab. Ve Bihakki Temami Kelamike Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Ibrahimü Fecealtennara Aleyhi Berden Ve Selamen Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Ismailü Fe Necceytehü Minezzebhi Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikllezi Nadake Bihi Hudü Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Deake Bihi Ya´Kubü Fe Ra.Dedte Aleyhi Basarahu Yusufe Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Davüdü Fe Cealtehü Halifeten Fil Ardi Ve Elente Lehül Hadide Fi Yedihi Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Deake Bihi Süleymanü Fe A´Taytehül Mülke Fil Ardi Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Eyyubü Fe Necceytehu Minel Gammillezi Kane Fihi Aleyke Ya Rab.
Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Isebnü Meryeme Fe Ahyeyte Lehül Mevta Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Musa Lemma Hatabeke Aletturi Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadetke Bihi Asiyetümraetü Fir´Avne Fe Razaktehel Cennete Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Benu Israfile Lemma Cavezulbahra Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihil Hidiru Lemma Mesa Alel Mai Aleyke Ya Rab. Ve Bihakkismikellezi Nadake Bihi Muhammedün Sallallahü Aleyhi Ve Selleme Yevmel Gari Fe Necceytehu Aleyke Ya Rab.
Inneke Entel Kerimül Kebiru. Hasbünellahü Ve Ni´Mel Vekil. Ve La Havle Ve La Kuvvete Illa Billahil Aliyyil Azim. Ve Sallallahü Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Alihi Ve Sahbihi Vesellem

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Konyadaki olay çözüldü..katiller kardeşler değil. ÜNLÜ OYUNCU DAHA GENÇ YAŞTA YAŞAMA VE’DA ETTİ Bakan açıkladı.Herkes Banka hesabını kontrol etsin paralar yattı HERKESİ İLGİLENDİRİYOR.. 3 AY UZATILDI.. BAKAN KOCA AÇIKLADI.. SAKIN TARİHİ KAÇIRMAYIN!!