Anasayfa
05 Ağustos 2020 ( 9512 izlenme )
Reklamlar

K-İM OLDUĞU-NU Ö-ĞRENİNCE Y-IKILDI

11 yıl sonra..
İstanbul’da, oldürdüğü askerlik arkadaşının kız kardeşiyle evlenen ve 11 yıl sonra suçunu itiraf ederek Bursa’da polise teslim olan zanlının eşi, kardeşinin k-atılinin eşi olduğunu öğrenince şoke olduğunu söyledi.Memleketi Muş’a 15 gün önce gittiği öğrenilen Hacı A’ın eşi Suphiye A, yaptığı açıklamada, eşiyle geçimsizlik yaşadıklarını ve tartışmalar yüzünden kendisini dovdüğünü söyledi.
Suphiye A, şunları dile getirdi: “Sürekli kanlı rüyalar gördüğünü söylüyordu. Eşimin, kardeşimin k-atIli olduğunu öğrenince şok oldum.
Aramızdaki şiddetli geçimsizlik nedeniyle 15 gün önce evi terk ederek çocuğumla birlikte babamın evine geldim. Tartışmalarımızda, ‘Kardeşinizin kaninı yerde bıraktınız’ diye söyleniyordu.Geceleri çok geç geliyor ve kumar oynuyordu. Ayrıca yanında çok sayıda cüzdan da getiriyordu.

Öğrendiğime göre hırsızlık ve adam yaralamaktan sabıkası da varmış. Çok kötü bir insandı, Ondan her şey beklenir.”
Merkez Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi’nde oturan Suphiye A’nın ablası Saadet Kızılaslan da olayın şokunu yaşadıklarını ifade ederek, Hacı A’nın kiracıları olduğunu ve kız kardeşini dövüp eziyet ettiğini söyledi.

Kızılaslan, şöyle konuştu: “Kız kardeşimle evlendikten sonra bir yıl Ankara’da kaldılar. Sonra benim yanıma gelip, alt katımızda oturmaya başladılar. Hacı çok kötü bir insandı.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN Abi Asıl Sebebi Açıkladı KEMİK ERİMESİNİ DURDURAN MUCİZE SEBZE “BROKOLİ” FATİHA SÜRESİNİN Sırrı, Lütfen sabırla okuyun ve okutun..