Anasayfa
24 Nisan 2024 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Kızılcık Şerbeti'ne damga vuran sahne! Çimen yasak aşkıyla imam nikahı kıyıp tesettüre girdi

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümü büyük bir sürprizle sona erdi. Çimen, evli ve çocuklu iş insanı Gökhan ile yaşadığı yasak aşkın ardından imam nikahıyla evlendi. Bu ani evlilik kararı, izleyicileri şaşkına çevirdi.

Uzun süredir Gökhan ile aşk yaşayan Çimen, sevgilisinin gerçek kimliğini öğrendikten sonra şaşkına döndü. Ancak Gökhan'ın karısıyla konuşmak zorunda kalması ve ailesinin baskısı sonucunda Çimen, Gökhan ile imam nikahıyla evlenmeye karar verdi.

Gökhan'ın kararlılığı ve Çimen'in kabulüyle gerçekleşen bu evlilik, özellikle Çimen'in tesettüre girmesiyle herkesi şaşırttı. Evlilik haberini ailesine vermek için eve dönen Çimen'in yeni görünümü, herkesi ağzı açık bıraktı.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrollerinde yer aldığı bu bölüm, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam etti.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alibaba Grup'tan Türkiye'ye 2 milyar dolarlık yatırım Şeyma Subaşı'nın eski eşi Mohammed Alsaloussi, yeni aşkını ilan etti Almeda Abazi'nin Psiklojisi Bozuldu Musk, Twitter'ı almaktan vaz mı geçti? part 2