Anasayfa
23 Şubat 2020 ( 87121 izlenme )
Reklamlar

MAHMUT TUNCER’İN APAR TOPAR KALDIRILDIĞI HASTANEDEN MAALESEF ACI HABER GELDİ!

Kaldırıldığı Hastaneden Maalesef Acı Haber Geldi…Ünlü Türkücü Geçtiğimiz Gün Hastaneye Kaldırılmıştı! Apar topar ameliyata alınmıştı! Boyun fıtığı teşhisi konulan Mahmut Tuncer’in doktorundan bu gün üzücü haber geldi!Ameliyatını özel bir hastanede oldu ve ameliyatın başarılı geçtiğini söylediler fakat Tuncer’den gelen bu haber hayranlarını kahır etti! Flaş TV ekranlarındaki programını bu ameliyat nedeni ile bırakmak zorunda kaldı


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Bir daha program yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor. Ünlü Türkücü Geçtiğimiz Gün Hastaneye Kaldırılmıştı!Apar topar ameliyata alınmıştı! Boyun fıtığı teşhisi konulan Mahmut Tuncer’in doktorundan bu gün üzücü haber geldi!

Bir dönem Urfa Spor Futbol takımında profesyonel olarak futbol oynayan Mahmut Tuncer arkadaşları arasında şarkı söylemesi ve çevresinin büyük beğeni ile dinlemesi neticesinde ve bir ara Urfa’nın kurtuluşu nedeniyle sahne alacak sanatçı İbrahim Tatlıses’in katılımı gerçekleştirmemesi ile teknik direktörünün ve arkadaşlarının ısrarıyla sahne almıştır.
Bu ilk sahne deneyiminin ardından ünlü sanatçıların menejerliğini yapan Mehmet Ali Yanıkoğlu’nun Ankara’dan kalkıp Urfa’ya gelerek Mahmut Tuncer ile tanışarak seni sanatçı yapalım teklifi ile sanat hayatına adım atmıştır. Mahmut Tuncer müzik dünyasının yanı sıra sinema dünyasındada yer almış ve 20 sinema filmindede başrol oynamıştır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Memoli'nin Son Halini Görenler ŞOKE Oldu! Bakın Ne Halde? Limon Arzusu.. Annem bana namaz kılmamı söylediği zaman hep dua ederdi, derdi ki: 8 HAFTA SÜRECEK