Anasayfa
14 Eylül 2021 ( 1631 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş: Acımız Çok Büyük

Mansur Yavaş: Acımız Çok Büyük
Alınan bilgiye göre, Sincan Beyobası Mahallesi'nde ev y-ngını olduğuna dair gelen ih-bar üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Temelli ve Polatlı istasyonu ekipleri o-lay yerine ulaştı.


Y-AŞAMINI Y-İTİRDİ Ekipler, tek katlı müstakil evin çatısında çıkan y-ngını söndürdü. Y-angın söndürüldükten sonra olay yerinde rahatsızlanan Temelli İstasyonu'nda görevli iftafiye eri Bayram Koç, ambulansla Polatlı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bayram Koç, hastanedeki müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Koç'un, k-alp k-rizi nedeniyle h-ayatını k-aybettiği belirtildi.

MANSUR YAVAŞ: A-CIMIZ ÇOK BÜYÜK Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter'dan paylaştığı başsağlığı mesajında, "Temelli İstasyonumuzda görevli mesai arkadaşımız Bayram Koç, Sincan'daki bir y-angına müdahale esnasında f-enalaştı ve hastaneye kaldırılırken yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

A-cımız çok büyük. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve itfaiye camiamıza başsağlığı dilerim." ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yatmadan Önce Bir Kaşık Elma Sirkesi İçerseniz… PANİKATAK VE STRESİ İÇİN YAPILACAK DUA Koronaya yakalanmıştı... Nuri Alço'dan kötü haber geldi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İçin Söylediği Sözler