Anasayfa
24 Şubat 2021 ( 8344 izlenme )
Reklamlar

MasterChef Yarışmasının Efsane Jürisinden Acı Haber

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran MasterChef yarışmasının efsane jürisinden gelen acı haber duyanları yasa boğdu.

Acı haberi açıklayan ailesi ünlü şefin hayatını kaybettiğini duyurdu. Haberi alanlar hastaneye ve evine akın etti.Ünlü şefin hayatını neden kaybettiği açıklanmazken gözler doktorlarına çevrildi.


Son dakika... MasterChef'in ünlü jürisi hayatını kaybetti! İngiltere'deki MasterChef programında da jüri üyeliği yapan 59 yaşındaki ünlü şef Gary Rhodes, Dubai'de yaşamını yitirdi.

30 yılı aşkın süreyi aşan başarılı kariyeriyle dikkat şeken dünyaca ünlü şef, Masterchef'in yanı sıra Hell's Kitchen ve Rhodes Around Britain programlarıyla ekranlarda yer almıştı. Gary Rhodes'un ailesi üzücü haberi sosyal medyadan duyurdu. Açıklamada "Rhodes ailesi harika bir eş, baba ve kardeş olan Gary Rhodes'un vefatını üzüntüyle duyuruyor." denildi. Şef Gary Rhodes'un ölüm nedeni açıklanmadı. Rhodes'un ölümüne dek çalışmayı sürdürdüğü bildirildi.
Dubai'ye 2007 yılında yerleşen şefin, burada Rhodes 2010 ve Rhodes W1 adında iki restoran sahibi olduğu öğrenildi. Gary Rhodes, dünya çapında sahip olduğu dört restoranın başaşçılığını üstleniyordu, bu restoranlardan ikisi Dubai'deydi.

Dubai'deki restoranlar, ünlü şefin ölümünden büyük üzüntü duyduklarını dile getiren açıklamalar yaptı. Rhodes, "Tam bir efsane" olarak nitelendirildi. (Milliyet)

O ŞEHİRLERDEKİLERE UYARI YAPILDI14394 izlenme Bugün başladı! Milyonlarca kişiye devletten para!2177 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ailesi Ve Sevenleri Üzgün! Senede 1 Bu Karışımı Evine Uygulayanın Evine Böcek Girmez. VE MÜGE ANLI İS-YAN ETTİ, GERÇEKLERİ AÇIKLADI Sahip olduklarınızın kıymetini bilin