Anasayfa
10 Haziran 2022 ( 18 izlenme )
Reklamlar

Meral Akşener'in tribünlerdeki protestosu, Türkiye ile Çin arasındaki Milletler Ligi'nde oynanan voleybol maçına damgasını vurdu

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in tribünlerdeki protestosu, Türkiye ile Çin arasındaki Milletler Ligi'nde oynanan voleybol maçına damgasını vurdu.  Akşener ve beraberindeki İYİ parti üyeleri, oyun sırasında Sincan'da yasak olan Doğu Türkistan bayrağını açtı ve sloganlar attı.
 A milli kadın voleybol takımı, Uluslar Ligi'ndeki ikinci maçında Çin ile karşı karşıya geldi.  Ağın Sultanları'nın 31 mağlup olduğu karşılaşmayı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile İyi Parti lideri Meral Akşener tribünlerden izledi.

 AKŞENER GRUP DOĞU TÜRKİSTAN BAYRAKINI SUNDU
 Karşılaşma sırasında Meral Akşener, voleybol maçına damga vuran bir harekete imza attı.  Akşener ve beraberindeki İYİ partililer, oyun sırasında Doğu Türkistan bayrağını açarak slogan atmaya başladılar.

 "OYUN BOYUNCA BURADA KALIR"
 Partililer, polisin müdahale girişimini engellerken İYİ Parti'nin gençlik politikası koordinatörü sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "TürkiyeÇin voleybol maçındayız.  Bizden sökmemizi istediler, oyun boyunca burada kalacak...".

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Türkiye artık bir eşiği aştı ABD'de baş ağrısıyla hastaneye giden kadın uyuduğuna bin pişman oldu! Son 30 yılını unuttu Deniz Seki: Hayvanlara hayvan demeye kıyamıyorum Kazada ölen çocukların cenazeleri karıştı! Defnedilenin mezarı açılıp, aileye teslim edildi