Magazin
10 Mart 2023 ( 6 izlenme )
Reklamlar

Müge Boz: "Çok Tedirginiz"

Gazetecilerle sohbet eden Müge Boz, İstanbul'da beklenen depremden korktuklarını anlattı. Ünlü Oyuncu, "Kendi Evimizde Neler Yapabiliriz? Tabii ki huzursuzuz. Bu bölge ile ilgili alınacak tedbirlerin bir an önce alınmasını temenni ediyorum” dedi.

Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu eşi Caner Erdeniz, kızları Vina ile birlikte Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Deprem felaketlerinin ardından yeniden hayata dönmeye çalıştıklarını anlatan Boz, şunları kaydetti: "Kademeli olarak hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

Vina'ya çok fazla açıklama yapmamaya çalışıyoruz. Günler böyle geçiyor. En azından bu bölgedeki insanlara yardım etmek için kendimizi biraz hissediyoruz.” “Yeniden toplanmamız gerekiyor. Bu anlamda yardımınız sürdürülebilir olmalıdır. 

Herkes büyük bir şevkle elinden gelenin en iyisini yaptı. Biz de bu ruhla kendi çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

"En Yakın Zamanda Gideceğiz"

Önemli isimlerin deprem bölgesinde düzenlediği moral ziyaretlerini hatırlatan Müge Boz, yakın zamanda bölgeye gitmeyi planladığını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Boz, "Benim böyle bir planım vardı ama en son gittikleri seferi sağlık durumum hafif olduğu için kaçırdım. Başka bir organizasyon için randevu bekliyoruz. Ben ve Caner çok yakında orayı ziyaret etmeyi planlıyoruz. Çok yakında gideceğiz. Hazırlıkları zamanında bitirip yola çıkacağız."

"Endişe Ediyoruz"

Ünlü oyuncu, İstanbul'da beklenen depremden korktuğunu açıkladı. Müge Boz, “Tabii ki herkes gibi biz de depremden korkuyoruz. Uzaklaşmak, kaçmak gibi şeyleri çok fazla düşünmek istemiyorum. 'Kendi evimizde ne yapabiliriz?' Sürekli bunu düşünüyoruz. Tabii ki huzursuzuz. Bu bölge ile ilgili alınacak tedbirlerin bir an önce alınmasını temenni ediyorum” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vegan sosyal medya fenomeni Zhanna Samsonova açlıktan öldü Mert Aydın'dan kısa sürede boşandığı Merve Boluğur'a sert sözler: Gereksiz insan "Gözlerini ve cüzdanını açık tut" tavsiyesi Tom Cruise'un ilişkisini bitirmesine sebep oldu Özge Özpirinçci'nin kızı Mercan