Magazin
29 Temmuz 2022 ( 12 izlenme )
Reklamlar

Nagihan Karadere mayo pozlarını paylaşımı sonrası Turabi Çamkıran'ın nazar emojili yorumu gecikmedi!

Nagihan Karadere mayo pozlarını paylaşımı sonrası Turabi Çamkıran'ın nazar emojili yorumu gecikmedi!

Survivor'daki görüntüsüyle yine dikkatleri üzerine çeken Nagihan Karadere, sosyal medya hesabından tek tek mayo pozlarını paylaştı. Karadere'nin pozları karşısında sessiz kalamayan eski Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, nazar emojili yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Milli sporcu Nagihan Karadere, üçüncü kez yarıştığı Survivor'dan finale çıkmadan elendi. Karadere, elendikten sonra "Bu sonucu hak etmedik" yorumunu yaptı ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirdi.


Mayolu pozlarını paylaştı
İnstagram'da 717.000 takipçisi bulunan Nagihan Karadere, tatilinden sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. Ünlü isim sonunda rengarenk mayosuyla iskelede yaptığı pozları paylaştı. Karadere'nin "Mis bir gün" notlu paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

TURABİ'NİN YORUMU GECİKMEDİ
Survivor'da iki kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, Nagihan'ın mayo pozlarına yorum yapmadan geçemedi. Çamkıran, paylaşımına yorum yaparak nazar emojisi de koymayı ihmal etmedi. Geçtiğimiz günlerde Karadere ile tatil yapan Demet Akalın, "Yanıyor, yanıyor" paylaşımı ile de dikkat çekti.