Anasayfa
16 Eylül 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

NASA'nın bugünkü UFO toplantısında neler konuşuldu?

NASA'nın bugünkü UFO toplantısında neler konuşuldu?

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), bugün ABD'deki genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında, bağımsız bir çalışma ekibi tarafından hazırlanan "tanımlanamayan anormal olaylar" hakkındaki raporun sonuçlarını sundu.

Raporda Dünya'nın ötesinde yaşam olduğuna dair bir sonuca varılamayacağı belirtilse de NASA, Dünya atmosferinde bilinmeyen uzaylı teknolojisinin faaliyet gösterdiği ihtimalinin de inkar edilemeyeceğini belirtiyor.

Toplantı raporlarında, "Askeri uzmanlar olmak üzere pek çok güvenilir tanığın ABD hava sahasında tanımadıkları nesneler gördüğü" belirtildi.

Toplantı raporlarında "tanımlanamayan anormal fenomenler" (UAP) olarak bahsedilidi. Bunlara günlük hayatta UFO'lar (tanımlanamayan uçan cisimler) adı verildiği biliniyor.

Bugünkü basın toplantısında NASA Yöneticisi Bill Nelson, araştırmanın odak noktasının henüz keşfedilmemiş bu fenomenlerde "sansasyonellikten bilime geçiş" olduğunu söyledi.

Eski bir astronot ve ABD Senatosu'nun eski üyesi olan Nelson, dünya çapında yaptığı seyahatler sırasında dünyanın UAP tespitlerine olan hayranlığına tanık olduğunu söyledi.

Nelson, NASA'nın yalnızca olası UAP olaylarını araştırmada değil, aynı zamanda verileri şeffaf bir şekilde paylaşmada da bir dünya lideri olmayı umduğunu söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barış Manço'nun Şarkısının Kahramanı Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'nın Hikayesi Johnny Depp'in, Amber Heard ile görüşen Elon Musk'ı dövdüğü iddia edildi Yemekleri Aslı Bu Şekilde Tüketmeyin! ABD, Üzerinde Çin İstihbarat Balonu Olduğunu Tespit Etti