Anasayfa
13 Eylül 2021 ( 29148 izlenme )
Reklamlar

Neslihan Atagül'den ACI HABER Geldi!

Sefirin Kızı dizisinde baş rol oynayan Neslihan Atagül geçirdiği rahatsızlık nedeni ile diziden ayrılmıştı .bugün sosyal medya hesabından son halini paylaştı işte son hali..


Geçirgen Bağırsak Sendromu hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Neslihan Atagül, takipçileriyle son halini paylaştı. Fotoğraflarında, toparladığı görülen Atagül’e binlerce beğeni ve yorum geldi.


Geçirgen Bağırsak Sendromu hastalığına yakalandıktan sonra rol aldığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından son halini paylaştı.YORUMLAR BİRBİRİ ARDINA GELDİInstagram’dan “Bir zamanlar…” notuyla paylaştığı 3 ayrı fotoğrafında toparladığı ve daha dinç göründüğü görülen güzel oyuncuya, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum geldi. Takipçileri “Kusursuz”, “Çok güzelsin”, “Maşallah” gibi yorumlar gelirken, ünlü isimler de benzer şekilde paylaşımlarda bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aman Dikkat! Emniyet'ten FLaş Uyarı CAMİYE SALDIRDILAR! ÇOK SAYIDA ÖLÜ ve YARALI VAR. TEK TEK SIRALANDI Soda Ayran Limon ile Zayıflama Kürü Tarif..