Anasayfa
04 Mayıs 2022 ( 25 izlenme )
Reklamlar

Oyuncu Blake Lively, Met Gala'da şov yaptı

Her sene mayıs ayının ilk haftasında oluşturulan fakat bütün dünyayı tesiri altına alan koronavirüs nedeniyle 2020 senesinde ertelenen geçen sene de sonbaharda oluşturulan Met Gala, dün akşam gerçekleşti. Onlarca ünlü ismin gittiği New York Metropolitan Sanat Müzesi'nin geleneksel galasına oyuncu Blake Lively damga vurdu.

ELBİSENİN ÜSTÜNDEN BİR ELBİSE DAHA ÇIKTI

Bu seneki ana ilişkiyi 'Yaldızlı Cazibe' olarak tespit edilen galaya katılan oyuncu, evvelce turuncu tonlarındaki kabarık eteğiyle art arda pozlar verdi. Oyuncu kırmızı halıda yürüdüğü esnadan büyük bir sürprize imza attı. Ünlü ismin yanına gelen üç görevli, kıyafetin kabarık eteğini resmen bir paket gibi açınca geriye uzun kuyruklu mavi tonlarında bir elbise kaldı. Ünlü ismin bu esnada kullandığı eldivenler bile değişti. Herkesin ağzını açık bırakan Lively, bir vakit de bu elbisesiyle poz verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yardımcı Şule, Engin ve Dilan Polat'ın tutuklanmasıyla 12 akrabasını ailenin villasına yerleştirdi Japonya'da maymunların saldırdığı kişi sayısı 58'e yükseldi! Hedefleri çocuklar ve yaşlılar. Yıllar sonra ilk kez görüntülenen oyuncu Aysun Kayacı, son halini paylaşmakta oldukça zorlanıyor. Karar Verirken Anı Değil Bütünü Görmemizi Öğütleyen Bu Muazzam Hikayeyi Okumalısınız!