Anasayfa
24 Nisan 2024 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Oyuncu Ufuk Özkan, 17 yıllık eski eşiyle nafaka yüzünden karşı karşıya geldi

Yıllar önce Geniş Aile dizisindeki Cevahir karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve sonrasında birçok projede sunuculuk yapan Ufuk Özkan, 1,5 yıl önce 17 yıllık eşi Nazan Özen ile tek celsede boşandı. Ancak sessiz sedasız geçen boşanma, nafaka konusunda çifti karşı karşıya getirdi.

Şu sıralar genç sevgilisiyle dolu dizgin bir ilişki yaşayan Özkan, boşandıktan sonra 45 bin TL'lik nafakanın düşürülmesi için dava açtı. Ancak Nazan Özen, oyuncunun oğlu için nafaka ödemediğini ve yaklaşık 6 aydır bu sorumluluğunu yerine getirmediğini belirtti. Özen, "Kasım ayından beri yaklaşık 6 aydır tek kuruş nafaka ödemiyor. Mayısta nafaka ceza davamız var. Kendisine her türlü ödeme kolaylığını ve anlayışı göstermemize rağmen hiçbir olumlu adım atmadı. En azından evladının temel ihtiyaçlarını gidermek adına iyi niyet göstermesi gerekirken, kendisi konuyla ilgili olumsuz tavrını sürdürmekte ısrar ediyor" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu süreçte zorlu bir hastalıkla da mücadele eden Ufuk Özkan, yanlış bir diyet uygulaması sonucu siroza yakalanmıştı. Bu zorlu süreçte bir süre hastanede tedavi gören oyuncunun sağlık durumu, davanın seyrini etkileyebilecek önemli bir faktör olarak değerlendiriliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan "NATO Zirvesi"nden mesaj verdi. İnme vakalarının tedavisi için hızlı müdahale hayati önem taşıyor Travazol Krem James Bond Rolünü Canlandıran Dünyaca Ünlü Daniel Craig Türkiye için Destek Çağrısı Yaptı