Anasayfa
02 Nisan 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Özgür Özel ile gazeteci Deniz Zeyrek canlı yayında tartıştı: O zaman ben CHP Genel Başkanı olayım

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gazetecilerin sorularını yanıtladığı bir programda, gazeteci Deniz Zeyrek'in muhalefetin çözüm bulmak yerine şikayet ettiğini ifade etmesi üzerine sinirlendi. Zeyrek'in sözleri üzerine Özel, "Mikroba hastalık yaptığından dolayı sual sormayıp, antibiyotiğe etkililiğini soruyorsunuz." şeklinde tepki gösterdi. Zeyrek'in ise, "O zaman ben CHP Genel Başkanı olayım." şeklinde yanıt vermesi tartışmayı daha da alevlendirdi.

Özgür Özel, muhalefete saldırmak yerine daha adil bir bakış açısıyla yaklaşılması gerektiğini belirterek, "En kolay yol muhalefete saldırmak." diyerek tepkisini dile getirdi.

Deniz Zeyrek ise, "Ben şikayet edebilirim vatandaş olarak ama vatandaş siyasetten çözüm bekliyor. Siyaset şikayet etmez, çözüm bulur." şeklinde görüşünü dile getirdi. Bu sözlerle Zeyrek, siyasetin sorunlara çözüm üretme sorumluluğunu vurguladı.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriye ile normalleşen ülkelere yaptırım uygulayan yasa tasarısı ABD Kongresi'ne sunuldu. Tarım Kredi'den bir güzel haber daha! 30'dan fazla üründen sonra şimdi de kasap reyonunda indirim var Buray ve Ezgi Şenler çifti, Etiler'de bir evden çıkarken görüntülendi 3600 ek gösterge kararı sonrası emekli olmak isteyenlere uyarı: İkramiyeden yararlanmak için 15 Ocak'ı bekleyin