Anasayfa
13 Mayıs 2020 ( 19288 izlenme )
Reklamlar

REHAVETE KAPILAN 9 İLİMİZDE DURUM HİÇ İYİ DEĞİL

Koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler büyük şehirlerde vaka sayılarının düşmesini sağlarken Anadolu'daki bazı illerimizden gelen haberler endişelendirdi.


 Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler büyük şehirlerde vaka sayılarının düşmesini sağlarken Anadolu'daki bazı illerimizden gelen haberler endişelendirdi. Batman, Kars, Uşak, Düzce, Gaziantep, Van, Adıyaman, Rize ve Zonguldak gibi illerde vaka sayıları alarm vermeye başladı. Bu illerde, havaların ısınmasıyla evde izolasyonu gevşeten vatandaşlar, maske, sosyal mesafe gibi hayati tedbirleri de ihmal edince vaka sayıları arttı.


Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve yürüyen insanlar
  
Haber 7'nin haberine göre; alınan önlem ve uygulanan yasaklara rağmen vaka sayısının arttığı illerin başında Batman geliyor. 3 Nisan'da 9 olarak açıklanan vaka sayısı büyük bir artışla bu hafta 450'ye kadar yükseldi. Batman Valisi Hulusi Şahin, kentte artan koronavirüs vakalarına dikkati çekerek, radikal kararlar almak zorunda olduklarını ve Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı uygulanması için hükümete öneride bulunabileceklerini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kayınvalidesini önce darbedip, sonra silahla ateş eden damat: Suç kastı ile hareket etmedim Bankalara borcu olan 500 bin kişinin borcu komple siliniyor ! Ölüm Hariç Her Derdin Devası! Eski AKP’li belediye başkanı otomobilin içinde ölü bulundu