Anasayfa
21 Mart 2023 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Şarkıcı Lara Mehdi Karimi ile Görkemli Bir Düğünle Dünya Evine Girdi

Şarkıcı Lara, İranlı voleybolcu Mehdi Karimi ile 7 Mart'ta nikah masasına oturdu. Çift dün gece evliliklerini törenle noktaladı.

2000'li yıllarda "Allah Versin", "Adam Gibi Adam" ve "Katmer" gibi şarkılarla çıkış yapan Lara, 7 Mart'ta İranlı voleybolcu Mehdi Karimi ile evlendi.

Mehdi Karimi ile sahilde gelinlik ve damatla poz veren Lara, dün gece Beylikdüzü'ndeki bir mekanda görkemli bir nikah töreni düzenledi.

Aile, akraba ve dostların katıldığı törenden renkli fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.
Doğum gününe denk gelen 44 yaşındaki şarkıcı Lara çifte mutluluk yaşadı.

"SENİ HER ŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM"

Lara, düğün haberini Mehdi Karimi ile sosyal medya hesabından paylaşarak, "Senin gibi bir adama sahip olduğum, beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok şanslıyım. 

Hiç tereddüt etmeden hayatımda olman için attığım tüm adımlar için seni tanıdığım için çok mutluyum. Dünüm, bugünüm, yarınım… Seni her şeyden çok seviyorum.”

BÜTÜN YILLAR SENİ SEVMEYİ BEKLEDİM!

Mehdi Karimi ise eşi Lara'nın paylaşımına, "Gözlerine baktığımda ne kızgınlık ne de endişe var. Sanki kalbim bunca yıldır seni sevmeyi bekliyormuş gibi. Sabrımın bir hediyesi olarak geldin, hoşgeldin sevgi dolu, şefkatli, güzel eşim."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu isim vermeden duyurdu: Masterchef yarışmacısı Uğur Kardaş tutuklandı İYİ Parti'nin ardından CHP de, BTP lideri Hüseyin Baş'ın "Beni ittifaka alın" çağrısına yanıt verdi. Şeker İş Sendikası’ndan şeker dışsatımına itiraz Ferhat Göçer, "Müzik Çalışanlarının Hakları için Mücadele Ediyoruz