Anasayfa
19 Mart 2023 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Sefo ve Melisa Döngel Aralarındaki Aşkı Gizlercesine Aşk Oyununda

Sefo ve Melisa Döngel birbirlerine aşık olsalar da olmasalar da gizemli oyunlarına devam ediyor. Döngel, birkaç gün önce konuyla ilgili soruları yanıtlamıştı: 

"Şimdi gündemimiz farklı, sonra konuşuruz, canımız yanıyor. Bunlar konuşulacak şeyler değil." Melisa Döngel, Sefo'nun konserinde keyifli dakikalar geçirdi.

Şarkıcı Sefo ile oyuncu Melisa Döngel arasındaki aşk oyunu devam ediyor. Biz buna 'oyun' diyoruz... Çünkü bu konuda net bir açıklama yapmak yerine, cümle oyunlarıyla kendilerini gizemli kılıyorlar.

Bunun ilk örneğini geçtiğimiz günlerde Melisa Döngel ortaya çıkardı. Döngel, kendisine sorulan aşk sorusunu "Kendine iyi bak, iyi çalışmalar, iyi geceler" sözleriyle yanıtladı. Şimdi gündemimiz farklı, sonra konuşuruz, acıyı çabuk değiştirdik nedense.

Sefo'nun konserinde çok eğlenen Melisa Döngel, "Bu ne diyet, bu ne lahana turşusu" dedirtti. Sefo ise Melisa Döngel ile çıkıp çıkmadığının muamma olduğu yönündeki duruşunu sürdürerek, aşk ilişkisi olup olmadığı sorulduğunda "Aşktan bahsetmek istemiyorum" yanıtını verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Esad yönetimiyle 11 yıl sonra ilk resmi temas kuruldu! Bakan Akar, Moskova'da Suriye Savunma Bakanı ile görüştü İlaç fiyatları artacak mı? 2022 güncel ilaç fiyatları ne kadar? Sosyal konut projesi için ilk çekilişler 7 Kasım'da Şırnak ve Ardahan'da yapılacak. Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonu