Anasayfa
25 Temmuz 2022 ( 14 izlenme )
Reklamlar

Şeyma Subaşı, bir erkekle öpüşme videosunu paylaştı

Eski sevgilisiyle barıştığı söylenen  Şeyma Subaşı, bir erkekle öpüşme videosunu paylaştı.

Eski sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile barıştığı söylenen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından bir erkekle öpüştüğü bir video paylaştı. Subaşı'nı öpen kişinin Alsaloussi olduğu iddia edildi.

Yaptığı paylaşımlar ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda 1.5 yaşındaki Mısırlı iş adamı Mohammed Alsaloussi'den ayrılmıştı. 

Evlilik hazırlıkları devam ettiği sırada ilişkisine son verdiğini açıklayan Subaşı, önceki günlerde Hakan Sabancı ile görüntülenmişti. Özel hayatı hakkında çok fazla yorum yapmayan ve genellikle gazetecilerden kaçan Subaşı'nın eski sevgilisi Alsaloussi ile nihayet barıştığı söylentiler arasındaydı.


ÖPÜŞME VİDEOSUNU PAYLAŞTI
Tüm bu dedikoduların arkasında Şeyma Subaşı'nın dikkat çekici bir videosu gündeme bomba gibi düştü. Neredeyse günlük hayatının tamamını ve yaşantısındaki her anını sosyal medya hesabından paylaşmaktan oldukça zevk alan Subaşı, teknede tatildeyken öpüşürken çekilmiş bir videosunu daha yayınladı. Subaşı'yı öpen kişinin ise eski sevgilisi Muhammed Alsaloussi olduğu iddia edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nick Cave'in büyük dramı Bekir Bozdağ'dan anayasa değişikliğine ilişkin dikkat çekici açıklama: 24 ve 41. maddeleri değişecek. Eşinden boşanan eski sevgilisi İbrahim Çelikkolu hedef alan Tuğba Ekinci; adam olmadın gitti 2 aydır acı çekiyor, çığlığı yürek parçalıyor