Anasayfa
13 Eylül 2021 ( 2765 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA | 3 gün yoğun bakımda tedavi görmüştü!

SON DAKİKA | 3 gün yoğun bakımda tedavi görmüştü! Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'dan haber var

Son dakika haberleri: Akciğerindeki ağrı nedeniyle hastaneye kaldırılıp, enfeksiyon teşhisi konulan Türk sinemasının usta ismi Filiz Akın, 42 derece ateşle yoğun bakıma alınmıştı. Yoğun bakımdaki tedavisinin ardından taburcu edilen Filiz Akın, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama yaptı. İşte Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın sağlık durumu ve son dakika haberinin detayları...
Son dakika haberleri: Türk sinemasının usta ismi Filiz Akın, 21 Ağustos'ta Bodrum'daki evinde rahatsızlandı. Akciğerinde yaşadığı ağrı nedeniyle özel bir hastaneye kaldırılan Akın'ın vücudunda enfeksiyon tespit edildi. Daha sonra tansiyon ve yüksek ateş şikayetleri olduğunu da belirten Akın, 3 gün yoğun bakımda tedavi gördü. Buradaki tedavisinin ardından normal odaya alınan Akın, taburcu edildi. Filiz Akın, bugün sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişlkin yeni bir açıklamada bulundu.

"İYİLEŞMEDE BİR HIZLANMA VAR"

441 bşin takipçili Instagram hesabından paylaşım yapan Filiz Akın, şu ifadeleri kullandı:
"Bende bu sağlık meleklerininin gayreti ile iyileşmede bir hızlanma var. Daha önce bilseymişim keşke bu ekibi... O sıcaklarda bir saat süren ve araba tuttuğu için o sıkıntılı duruma girmeden belki de ateş komasına girmeden daha hızlanırdı tedavi... Gene de şükür. Başta Fatih Çakır olmak üzere Burçak Uzuntaş, Gamze Sarıkaya 'ya çok teşekkür ediyorum. Evde tahlil için kan almaktan tutun da ileri dercede hasta bakımına kadar her türlü hizmeti verebiliyorlar. Kimsenin sağlık sorunu yaşamaması dileğiyle olabildiğince iyi haftasonu diliyorum…"

"KORONAVİRÜS KADAR ÖLÜMCÜL"
Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu kadar üst üste gelen yangın ve sel felaketlerindeki acılara yürek dayanmıyor ve hastalanma derecesinde etkileniyor insan' demiştim. Burada, ikinci kere Bodrum'daki hastaneye getirilmişim.

Tansiyon tehlikeli derecede düşük, ateş 42. Sepsis'e karşı mücadelede ölümden kıl payı kurtaranlara, koronavirüs kadar ölümcül olan, baştan ayağa kadar iltihapla kişiyi ele geçirerek, yok eden bakteriden daha hızlı bir şekilde tedavi yüklemesi yapan başta Doç. Dr. Bülent Yardımcı, Kardiyolog Dr. Nejat Sönmez'e, yoğun bakım melekleri Banu, Arzum, kritik durumda tedavimi için dikkatle yanımdan neredeyse ayrılmayan Acil Servis hemşirelerine, merak eden, iyileşme dilekleri ve dualarını yollayan sizlere çok teşekkür ederim."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Karışımla Önümüzdeki 5 Yıl Ağrı Görmeyeceksiniz! Koronadan hayatını kaybeden doktorun son mesajı yürekleri dağladı BİM NE DEMEK?BİM'İN SAHİBİ BAKIN KİMMİŞ Cumhurbaşkanı b'ombayı patlattı.Tüm Türkiye Pazartesiyi beklesin !