Magazin
17 Eylül 2023 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Sosyal medya fenomeni, ev sahibi tarafından darp edildi: Öyle bir vurdu ki kendime gelemedim

Sosyal medya fenomeni ve televizyon yarışma programlarıyla tanınan Tarık Aydın, ev sahibi Celal Demircan ile yaşadığı bir tartışma sonucunda darp edildiğini iddia ediyor. Gaziosmanpaşa'da meydana gelen olayda, 15 Eylül 2022 tarihinde Tarık Aydın ile Celal Demircan arasında, kira ödeme ve çatı tamiri konusunda bir anlaşmazlık yaşanmış. Bu tartışmanın sonucunda Celal Demircan'ın Tarık Aydın'ı darp ettiği iddia ediliyor.

Tarık Aydın, mahkemede yaptığı açıklamada, olay sırasında kendisine yönelik ciddi bir şiddet uygulandığını ve bu şiddetin sonucunda ciddi yaralanmalar yaşadığını belirtti. Aydın, "Ben ölebilirdim, o anda öyle bir vurdu ki bana kendime gelemedim" şeklinde konuştu.

Olay sonrasında Celal Demircan tutuklanmış ancak sonradan mahkeme tarafından tahliye edilmiş. Tarık Aydın, mahkemede tazminat talep ederek 40 bin dolarlık bir uzlaşma teklifinde bulunmuş. Ancak bu teklif kabul edilmemiş.

İddianameye göre, Tarık Aydın'ın vücudunda ciddi kemik kırıkları oluşmuş ve yaralanmış. Celal Demircan'a "kemik kırığına neden olacak şekilde kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından 1 yıl 9 aydan 6,5 yıla kadar hapis cezası talep ediliyor.

Olayın Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasını isteyen Tarık Aydın, Türk adaletine güvendiğini ve tekrar yargılanmasını talep ediyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Serdar Ortaç kendi şarkısını dinledi ağladı Ünlü yazar Vedat Özdemiroğlu'nun 26 yaşındaki oğlu yaşamını yitirdi Sevgilisiyle Türkiye'de görüntülenen Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç yorumu: "Onun için en iyisi olsun" Dilan Polat'ın ceketiyle gizlice görüntülenen Şule, savcılığa koştu