Anasayfa
08 Şubat 2022 ( 7712 izlenme )
Reklamlar

ŞUNLARI YAPTIKTAN SONRA HİÇBİR HASTALIĞINIZ KALMAZ.İNŞALLAH

📌Düzenli olarak elmalı,

📌Yediğiniz zeytinlerin çekirdeklerini korkmadan yutun,

📌Çörek otu için ve saçınıza, çöreke, yüzünüze sürün (ki otu ölümden başka onun derdin devasıdır.

📌Kuş başı kıyılarak hakiki zeytin yağında birkaç gün bekletilmiş kuru incirde,

📌Sabahları kahvaltıdan önce besmele ile 21 kuru üzüm ilerler (zihniniz, hafızanız uçuşa geçer),

📌Türk kahvesi ile aran yoksa yoksa arayı bulun (ki kahve de muazzam bir zihin açıcıdır. Sabahları kahvaltıdan bir kadar sonra Türk kahvesi için...

📌Sallama çayları, plastik bardak ve şişeleri, damacana suları terk edin. Normal çay demlemeden önce çayı bir süzgeç yardımı ile bolca soğuk su ile boşaltın. Olmayacak kadar büyük bir gençliğe sahip olmayacaksınız.)

📌Ay çiçek yağlarını terk edin, ayrıntılı bir şekilde küçük çiçek zeytininizi ve paranızı yağına verin. Damak tadınıza farklı ürünler direnecek, bir süre zorlanacaksınız ve birkaç ay sonra alışacak ve alışverişinizi çekeceksiniz.

📌Kaçınmadan, çekinmeden, imkanınız bol bol, yumurta ve süt tüketin. (Market artık ekonomik olmayan günlükler bulun. Süt gibi uzun raf ömürleri olan karışımları almayın, içmeyin, kullanımlarda)

📌Zeytin yağını da çörek otu yağı gibi, sürün, bol bol kullanın. (İki yağ hakkında da hadisler var ve artık bu modern tıp öğrenmiş.

📌İlaç Sektörü'nün soygunundan kurtulun. Bir yeri düzeltmeye başaramazken, onlarda yeri de destanlardan bakıldığından kurtulun. Bir ilaca bir tasarlanamaz mi?

⚡Sizin eksiğiniz, gıdalardan yeterli değerleri almamanız. Hayatınızda yaşam yok, yeterli vitamin, protein ve mineral yok. Onların eşyalarını ve meyvelerini koyabilirsiniz. Adeta çöp yiyoruz. Bu durumda olduğun durumda kalan bu şey hakkında bir şey oluştururken, vücutlarımız hakkında bilgi verecek şekilde tasarlanır.

⚡İşte bu kuru incir tarifini, çörek otu otu yağını, zeytin yağını aklı başında onunla düşünceli. Maddi kullanımda tüketilenler hakiki bal da katar
⚡Çörek otu yağı tamamen yetiştirilmiş ve çok soğuk sıkım olmalıdır.

SİZLER İÇİN ARAŞTIRIYORUZ LÜTFEN 1 BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEYİN. TEŞEKKÜRLER

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞUNLARI YAPTIKTAN SONRA HİÇBİR HASTALIĞINIZ KALMAZ.İNŞALLAH ABD enflasyon verisi yeni bir rekor tazeledi! 41 yılın rekoru! Küresel borçlar rekor kırdı Çöplük evde yaşayan Muhammet'ten müjdeli haber: 2 kilo aldı.